Facebook

Subskrybuj RSS

Rafał Borysiuk

drukuj Polec Znajomemu

2010-08-24
Dieta rotacyjna

2010-06-21
Proszę Cię o pomoc. Jestem osadzony w zakładzie karnym i mam ograniczony dostęp do siłowni oraz produktów spożywczych, z których mogę sobie ułożyć dietę. Wszystko co mam to: mleko, płatki owsiane, jogurt, rodzynki, bakalie, słonecznik itp., owoce (jabłka i banany do oporu), kakao, twaróg, pieczywo typu wasa, wędlina (krakowska, kabanosy), ryż, kasza, papryka, ogórek, pieczarki, tuńczyk. Chciałbym poprawić wygląd i trochę się wyrzeźbić. Nie wiem, czy to możliwe, a jeśli tak, to jak skombinować z tego dietę redukcyjną? Siłownia jest słabo wyposażona. Jeśli chodzi o aeroby, to nie mamy żadnego sprzętu i robię tylko bieg bokserski w celi. Mogę też godzinę dziennie biegać na spacerniaku.

2010-05-19
Cześć, Borys. Prawie od samego początku śledziłem Twoje starty i postępy. Sam robiłem nawet porównania sylwetki i analizowałem, kiedy i jak się zmieniałeś najbardziej. Piszę do Ciebie z prośbą o umieszczenie jakiejś fotografii z Twoich pierwszych zawodów. Szukałem wszędzie w necie i nigdzie nie mogłem znaleźć tych, kiedy zaczynałeś.

2010-05-05
Wielu kulturystów stosuje różne metody, aby uzyskać odpowiednią masę i rzeźbę. Jak to było u Ciebie? Czy bardzo się różniła Twoja waga w okresie masy od tej, gdy szykowałeś się na zawody?

2010-03-25
Rafał Borysiuk - Najmłodszy z najcięższych - kwiecień 2010

2010-03-01
Siemasz, Rafał. Mam do Ciebie kilka pytań odnośnie do treningów. Zwracam się do Ciebie, ponieważ podoba mi się Twój typ budowy. Z tego co czytam w MD, też należysz do wysokich i wiele dałbyś, aby być parę centymetrów wyższym. Ja mam 190 cm. Nie mówię, że nie jestem zadowolony z tego, iż jestem wysoki, ale żeby dobrze wyglądać, muszę pracować nieco więcej niż inni, którzy mają np. 170 cm. Mam 22 lata, trenuję w swojej blokowej siłowni, którą sam zrobiłem. Z czasem trochę żelastwa się nazbierało. Dysponuję tam standardowo sztangą, sztangielkami, gryfem łamanym, młotkowym, wyciągami wykonanymi z bloczków, wyciągiem górnym, dolnym, gumami i różnymi takimi pierdołami. Chciałbym, żebyś mi udzielił trochę rad dotyczących treningów. Czytałem w MD, w artykule Charlesa Glassa, że wysocy powinni wykonywać więcej ruchów niż 12. W styczniowym wydaniu jest trening napisany przez Łukasza Kaźmierczaka, według którego ćwiczyłem przez tydzień. Ogólnie chodzi mi o masę. Ciężko jest mi ją złapać. Tkanki tłuszczowej nie mam, więc mój mięsień jest praktycznie suchy. Co byś mi zaproponował i jakie treningi? Do maila załączyłem Ci swoje zdjęcie, żebyś zerknął swoim fachowym okiem. Ważę 85 kg, choć każdy mi daje 10–15 kg więcej. Pozdrawiam całą ekipę MD.

2010-01-22
Rafał Borysiuk - Najmłodszy z najcięższych - luty 2010

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages