Facebook

Subskrybuj RSS

Mark Alvisi

drukuj Polec Znajomemu

2010-06-21
Moje pytanie dotyczy prążków na pośladkach. Wydają się one być obecnie głównym wyznacznikiem, według którego ocenia się stopień przygotowania zawodnika. Czy twoim zdaniem najlepszym sposobem na uwidocznienie tych prążków jest odpowiednio niskie zejście z poziomem tłuszczu czy też znasz jakieś konkretne ćwiczenie pozwalające wyciągnąć te prążki na wierzch? Słyszałem, że wspominałeś coś o schodkach, jako pomocy w osiągnięciu tego celu?

2010-06-21
Niektórzy ludzie wstają w środku nocy, by wypić białko. Twierdzą, że to chroni ich organizm przed katabolizmem. Czy uważasz, że niebezpieczeństwo utraty masy mięśniowej podczas snu jest faktycznie tak znaczące? Czy ty wstajesz każdej nocy, by wypić białko?

2010-05-21
W tygodniu nie mam problemu z dietą, ponieważ wszystko robię zgodnie z planem – jem o tych samych porach, bo w tych samych porach pracuję i trenuję. Wszystko sypie się w weekend, kiedy to nie mam ani treningów ani roboty. Czytałem gdzieś, że Charles Poliquin kazał ci nosić przy sobie budzik, który miał dzwonić w porach posiłku, zamierzam to zresztą wypróbować w ten weekend. W czasie weekendu omijam mnóstwo posiłków a wiem, że nie powinienem, gdyż to właśnie w weekendy moje ciało regeneruje się i rośnie po całym tygodniu ciężkich treningów! Masz może jakieś triki pozwalające utrzymać się w ryzach w czasie weekendu?

2010-05-12
Mam pytanie odnośnie twoich zajęć porannych. Na filmie z treningiem barków na MD mówiłeś, że robisz brzuch rano, koło 5.:30. Ile razy w tygodniu robisz brzuch i czy zmienia się to na masie/na redukcji? Jakie ćwiczenia, i po ile serii i powtórzeń robisz? Z góry dziękuję, stary! Powodzenia wśród zawodowców!

2010-03-25
Bardzo mi się podoba rozwój twoich nóg. Czy możesz polecić jakiś trening na rozwój masy nóg niewymagający robienia przysiadów? Mam uwypuklony dysk i nie mogę już ich robić, gdyż taki nacisk na plecy bardzo pogarsza mój stan zdrowia. Kiedyś miałem nieźle rozwinięte nogi, ale widzę, że przez lata nierobienia przysiadów straciły one na masie. Mogę śmiało wyciskać nogami na suwnicy lub robić siady na hack maszynie, ale tradycyjne przysiady nie wchodzą w grę. Myślę o startach w bliżej nieokreślonej przyszłości, więc muszę popracować nad nogami. Nie mogę wykonywać żadnych ruchów ze zgiętym kręgosłupem, więc martwy ciąg na prostych nogach także odpada.

2010-02-19
W jaki sposób motywujesz się to wysokiej intensywności na treningach? Jak podchodzisz mentalnie do treningów? Czy po prostu podwijasz rękawy i myślisz: czas do pracy? W jaki sposób potrafisz być ciągle skoncentrowany?

2010-01-22
Znak mistrza - luty 2010

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages