Facebook

Subskrybuj RSS

Dexter Jackson

drukuj Polec Znajomemu

2014-08-30
Zwiększam masę, ale forma jest najważniejsza

2008-06-02
Mam 21 lat, 162 cm wzrostu, jestem kulturystą i bokserem w kategorii półśredniej (68kg) i nie mam nawet grama tłuszczu. Nie zamierzam zostać zawodowcem w żadnej z tych dyscyplin, trenuję je, bo kocham to robić. Mój obwód ramienia wynosił już 40cm, ale ostatnio spadł do 37cm. Nie wiem co robię nie tak. Rano ćwiczę siłowo, a wieczorem boksuję (worek, praca nóg, sparingi, skakanka i bieganie) i tak 3-4 razy w tygodniu. Czemu moje ramiona się kurczą?

2008-03-30
Byłem zdumiony postępami, które zrobiłeś ostatnio ze swoimi plecami. Oglądałem zdjęcia w magazynach i nie mogłem uwierzyć, że dałeś radę zrobić taki progres po tych wszystkich latach. Jesteś najbardziej konsekwentnym sportowcem na naszej planecie, zawsze ostry jak żyletka, na każdym pokazie. Jednak pokazanie znacznego udoskonalenia, szczególnie na takiej części ciała jak plecy, wydaje się niemożliwe. Jestem ciekawy, jak właściwie to zrobiłeś. Czy próbowałeś jakichś nowych ćwiczeń, kombinacji różnych powtórzeń i serii? Moje plecy utknęły w martwym punkcie, chciałbym spróbować czegoś nowego. Brak postępów jest dla mnie frustrujący, proszę zdradź mi sekret udoskonalenia twoich pleców.

2008-03-30
Mam dwa pytania. Po pierwsze, moje nogi rozwijały się pomyślnie, ale zauważyłem, że wyglądają jakoś wąsko. Sądzę, że moje zewnętrzne partie mięśni czworogłowych ud i dwugłowe ud są całkiem niezłe, ale wewnętrzne są trochę słabsze. Jaka jest najlepsza metoda na rozwinięcie wewnętrznych części nóg. Myślałem o korzystaniu z maszyn na przywodziciele, ale jestem zakłopotany, bo widzę tylko dziewczyny korzystające z tych przyrządów. A co jeśli chodzi o wykroki? I moje drugie pytanie dotyczące mięśni pośladkowych. Nie startuję w zawodach, ale zastosowałem dietę (tylko dla przyjemności – wiem, muszę być szalony) i zszedłem bardzo nisko z wagą, ale nie widzę żadnego prążkowania na moich pośladkach. Czy to dlatego, że potrzebuję więcej ćwiczeń konkretnie na mięśnie pośladków? Myślałem o korzystaniu z buttblastera i innych ćwiczeń dla kobiet, ale znowu mam dylemat, bo nie widzi się, żeby faceci z nich korzystali.

2008-03-30
Jestem 24-letnim, ważącym 86 kg, mierzącym 176 cm sportowcem z Korei. Słyszałem, że jesteś na diecie tylko cztery tygodnie, czy to prawda? Nie mam zbyt szybkiego metabolizmu (na pewno nie tak szybkiego jak ty), a przygotowuję się do moich pierwszych zawodów. Nigdy wcześniej nie byłem na diecie i nie wiem, jak długo powinienem być. Czy myślisz, że to możliwe, aby ktoś bez tak szybkiego metabolizmu jak twój, był na diecie tylko cztery tygodnie i był całkowicie gotowy w dniu zawodów?

2008-03-30
Zauważyłem, że moje lewe udo nie jest tak duże, jak prawe. Mam ten sam problem z rękami, ale nie jest to tak zauważalne jak w przypadku nóg. Każde ćwiczenie, które wykonuję, angażuje obie nogi w tym samym stopniu, więc nie wiem, gdzie może leżeć problem. Czy sądzisz, że może to być sprawa genetyczna? Czy jest jakiś sposób, aby to naprawić? Będę wdzięczny za pomoc.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages