Facebook

Subskrybuj RSS

Ben White

drukuj Polec Znajomemu

2008-08-27
Ile wyciskasz na ławce? Dasz radę więcej dzięki moim ośmiu wskazówkom!

2008-06-02
Moje plecy mają niezła szerokość i są dość grube, poza górną, wewnętrzną częścią pomiędzy łopatkami. Nie wiem czemu, ale ta część moich pleców rozwija się bardzo słabo i mocno mi to doskwiera. Startowałem już na zawodach i mam w planach kolejne starty, ale musze koniecznie poprawić ten obszar. W niektórych pozach wyglądam dobrze, jednak w pozie bicepsy tyłem w moich plecach widać wielką dziurę! Masz jakieś pomysły co do ćwiczenia, które mogłoby mi pomóc.

2008-06-02
Wiem, że nie jesteś lekarzem, ale chciałbym ci zadać pytanie dotyczące ginekomastii. Mam dość duże gino po jednej stronie klatki piersiowej i żadnych zmian po drugiej. Próbowałem już różnych rzeczy typu nolvadex, ale nic to nie dało i doszedłem do wniosku, że jedynym wyjściem jest operacja. Wiem, że miałeś podobny problem po zwycięstwie w Nationals i domyślam się, że jakoś sobie z nim poradziłeś. Czy możesz mi zdradzić, czy zabieg jest bolesny, ile trwa dochodzenie do formy i po jakim czasie od zabiegu można wrócić do treningów? Będę wdzięczny za odpowiedź.

2008-06-02
Bardzo interesuje mnie twoja dieta. Co i jak jesz, że osiągasz tak niesamowite przyrosty? Mógłbyś opisać swój dzień, najlepiej treningowy, tak bym mógł zobaczyć posiłek przedtreningowy i potreningowy? Z góry dziękuję!

2008-06-02
Ben, jak sobie radzisz z tym, że gdziekolwiek się pojawisz, twój wygląd przyciąga uwagę „normalnych” ludzi? Czy często się ktoś na ciebie gapi? Czy ludzie wygłaszają jakieś uwagi lub zadają pytania? Czy twoja narzeczona Teresa nie jest zazdrosna, gdy tyle kobiet się na ciebie gapi?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages