Facebook

Subskrybuj RSS

Roelly Winklaar

drukuj Polec Znajomemu

2014-03-13
Nie należy skreślać holenderskiej bestii. Marzec-Kwiecień 2014.

2012-05-03
Pytanie: Hej, Roelly. Jestem twoim wielkim fanem. Uważam, że masz najlepszą genetykę ze wszystkich obecnie startujących zawodników! Mam pytanie dotyczące tricepsów, uważam, że twoje są niesamowicie pocięte. Moje tricepsy są tego samego rozmiaru, ale lewy jest o wiele gorzej wyrzeźbiony niż prawy. Jak mogę rozwiązać ten problem? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie!

2012-02-29
Pytanie: Cześć Roelly! Zacznę od tego, że mam nadzieję, iż wydobrzejesz! Staram się poprawić klatkę, ale choć siła idzie zdecydowanie do przodu, to mięśnie nie chcą się ładnie wypełnić. Ćwiczę klatkę dwa razy w tygodniu. Jeden dzień to trening ciężki, cztery ćwiczenia po cztery serie po dziesięć powtórzeń. Drugi trening jest o wiele lżejszy i połączony z treningiem pleców. Robię w nim tylko dwa ćwiczenia, ciężkie wyciskanie i cztery serie po 20 rozpiętek, by wpompować krew do klatki. Co o tym sądzisz? Jesteś najlepszy, Roelly. I twoja Babcia też!

2011-11-25
Roelly, jak leci? Chcę poprawić łapska. Myślisz, że warto je trenować dwa razy w tygodniu?

2011-10-19
Roelly, w których latach uczyniłeś największe postępy i przyrosty masy mięśniowej? Ile przybrałeś na wadze i ile czasu ci to zajęło? Pytam, bo widziałem twoje zdjęcia z wczesnych startów amatorskich i choć prezentowałeś się nieźle, to jednak nie wybijałeś się masą. Potem na Arnold Amatorów nagle wyskoczyłeś olbrzymi, wygrałeś, a rok później z dobrym wynikiem startowałeś na Arnold już jako pro i doskonale sobie poradziłeś. Czy poprawiłeś sylwetkę dzięki współpracy z Sibil? Na czym polegały zmiany w kwestii stymulacji hipertrofii? Intensywniejsze treningi? Więcej jedzenia? I jedno i drugie?

2011-09-21
Czy przy wyciskaniu sztangi na barki zalecasz opuszczanie sztangi do klatki, czy tylko do wysokości brody?

2011-08-22
Jaki zakres powtórzeń najlepiej stymuluje wzrost mięśni, a jaki daje najlepszą pompę?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages