Facebook

Subskrybuj RSS

Lee Priest

drukuj Polec Znajomemu

2011-05-20
Każdy zawodowiec kłamie na temat swoich cykli, dlaczego więc mamy uwierzyć, że jesteś inny? Mówisz, że raz próbowałeś nandrolonu. Ile tego było, 200 mg na tydzień? Twierdzisz, że nic ci nie dał i go odstawiłeś. Mamy uwierzyć, że jesteś jakimś mutantem, który został jednym z najlepszych kulturystów na świecie wyłącznie dzięki cudownym australijskim genom? Facet, dorośnij – superman nie istnieje. Spójrz na siebie, na przykład na swoje łapy – one aż krzyczą: GH! Nadal jesteś wąski w talii, ale daleko ci do jej wcześniejszego obwodu. A przecież to właśnie jej wyjątkowa szczupłość dawała ci wielką przewagę, której już nie posiadasz. Nie zrozum mnie źle – jak na kulturystę na emeryturze nadal wyglądasz świetnie. Ale skończ z tymi kłamstwami!

2011-04-20
Zastanawiałem się, jak radzisz sobie z kontuzjami. Dużo się rozciągasz? Wykonujesz ćwiczenia pomocnicze, na przykład na pierścień rotatorów? Czy możesz coś podpowiedzieć staremu fanowi (37 lat, 21 lat treningów za pasem)? Kontuzje to jedyna rzecz, która rujnuje mi treningi. Może robię się stary, ale nie jestem jeszcze gotów, by zaprzestać treningów. Pozdrawiam i życzę powodzenia w przyszłości!

2011-03-22
Jaką intensywność stosujesz na ogół podczas aerobów? Jeśli dobrze pamiętam, wspominałeś, że na jednej sesji robisz do 2 godz. aerobów o niskiej intensywności.

2011-02-22
Lee, czy mógłbyś polecić 1 czy 2 ćwiczenia na rozwinięcie łezki na udach? Co mogę zrobić, by poprawić tył barków? Dzięki!

2011-01-19
Mówisz otwarcie na temat stosowanych przez siebie anabolików, co wielu z nas docenia (proszę, nie pozwól, by kilku nienawistnych dupków sprawiło, że masz nas wszystkich za palantów!). Dlatego chciałbym usłyszeć twoje zdanie na temat następującego zagadnienia. Obecnie powszechną praktyką jest stosowanie wysokich dawek dopingu (od zwykłych bywalców siłowni po zawodników Olympii). Przyznałeś oficjalnie, że zawsze stosowałeś umiarkowane ilości towaru. Czy uważasz, że jesteś pod tym względem wyjątkiem? Czy większość zawodowców wyglądałaby równie dobrze jak teraz, gdyby stosowali połowę obecnych dawek? A może niektórzy zwyczajnie potrzebują wyższych dawek, żeby uzyskać ten sam efekt?

2010-12-22
Wiem, że na to pytanie nie ma jednej prawidłowej odpowiedzi, ale jaka jest według ciebie odpowiednia ilość treningu? Wygląda na to, że tobie dobrze robi trening o wysokiej objętości i zawsze powtarzałeś, że często jesteś w stanie trenować nawet 2 tygodnie i więcej bez dnia wolnego. Zastanawiam się, co na to twoi partnerzy treningowi? Szczególnie ciekawi mnie, jak na taki trening reagowały osoby, które nie posiadały doskonałej genetyki i nie stosowały anabolików. Z poprzednich artykułów i twoich DVD wiem, że sporo ćwiczyłeś ze „zwykłymi” chłopakami nieposiadającymi genetyki tak dobrej jak twoja i którzy chyba nie brali nic silniejszego od białka serwatki.

2010-11-23
Y3T, DC, FST-7: nic nowego pod słońcem!

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages