Facebook

Subskrybuj RSS

Justin Harris

drukuj Polec Znajomemu

2009-08-19
Co sądzisz o kwasie arachidonowym jako suplemencie diety? Biorę go od jakiegoś czasu i mam niezłe przyrosty. Czytałem trochę na jego temat w Internecie i muszę przyznać, że nieco przestraszyłem się efektów ubocznych.

2009-06-22
W toku ostatniej debaty na temat uzupełniania jadłospisu aminokwasami rozgałęzionymi (BCAA) powiedziałeś, iż „Niestety, w fazie odchudzania, nie dążymy do stymulacji stanów anabolicznych. Naszym celem jest powstrzymanie katabolizmu. BCAA mogą być bezpośrednim składnikiem reakcji energetycznych ciała, biorąc udział w zupełnie innych procesach niż reszta aminokwasów”. Nie używasz BCAA podczas fazy odtłuszczania? Wydawało mi się, że BCAA powinny być podstawowym składnikiem mojego zbioru suplementów, sam przecież sprzedajesz Anatrop (mieszanka z BCAA) jako coś w rodzaju sztandarowego produktu Troponin Nutrition. Wydaje się, że ostatecznym wnioskiem z tej debaty jest stwierdzenie, iż BCAA są nawet skuteczne. L-leucyna też jest ważna, ale można jeszcze lepiej zainwestować pieniądze przeznaczone na suplementy. Co skłania cię do takich wniosków?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages