Facebook

Subskrybuj RSS

George Farah

drukuj Polec Znajomemu

2014-08-30
Naturalne budowanie mięśni – idealny plan

2012-08-30
Pytanie: George, skąd wytrzasnąłeś tego Samiego? Moim zdaniem powinien wygrać New York Pro. Nie mogę się doczekać jego kolejnego startu. Jak zawsze odwaliłeś kawał dobrej roboty, bracie! Odpowiedź: Jeśli mam być szczery, Sami zaskoczył wszystkich. Facet naprawdę potrafi ciężko pracować. Myślał tylko o kwalifikacji na Olympię i ją zdobył. Jestem z niego bardzo dumny i cieszę się z jego sukcesu. Trzeba pamiętać, że był to jego profesjonalny debiut i choć Sami nie wygrał, to został pokonany tylko przez panującego od trzech lat Mr. Olympia (niższej kategorii wagowej). Po prostu nie da się pokonać tak utytułowanego zawodnika w swoim debiucie i dlatego obaj jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Mogę tylko powiedzieć, że kategoria 212 funtów na Mr. Olympia w Las Vegas zapowiada się bardzo interesująco i cieszę się, że mogę w tym wszystkim uczestniczyć. Mam nadzieję, że się tam spotkamy.

2012-05-03
Pytanie: Hej, George! Po pierwsze, gratuluję sukcesów. Zawsze z niecierpliwością oczekuję kolejnego twojego artykułu. Czy jako kulturysta naturalny powinienem każdą grupę mięśniową ćwiczyć częściej niż dwa razy w tygodniu? Nie używam żadnych wspomagaczy. Odnoszę wrażenie, że stosując program oparty na dwóch treningach, nie robię żadnych postępów. Co byś mi zaproponował?

2011-12-23
Pytanie: George, właśnie wróciłem z Olympii i chciałbym ci pogratulować świetnej roboty, jaką wykonałeś z twoimi zawodnikami.

2011-11-25
Jakie aeroby zalecasz na masie, a jakie na redukcji? Interwały czy aero w stałym tempie?

2011-10-19
Cześć, George! Po pierwsze, gratuluję wspaniałej roboty jaką wykonałeś ze swoimi sportowcami. Mam pytanie dotyczące aerobów i węglowodanów. Wszyscy twoi klienci twierdzą, że w rozpisanych przez ciebie dietach jest bardzo dużo węgli, zaś sesje aerobów są stosunkowo krótkie. Wszystko super, ale powiedzmy sobie szczerze – nie mówimy tu o normalnych ludziach, twoi klienci mają dodatkową przewagę. Co poradziłbyś osobie nie stosującej wspomagaczy, z dużą skłonnością do gromadzenia tłuszczu?

2011-09-21
Czy uważasz, że kulturyści powinni jeść co dwie, trzy godziny? Mam dość słaby apetyt, więc chciałbym poznać twoje zdanie. Ponadto, moje ręce wyraźnie odstają od reszty – czy zalecasz robienie ich na osobnej sesji treningowej?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages