Facebook

Subskrybuj RSS

Don Gauvreau

drukuj Polec Znajomemu

2011-12-23
Pytanie: Jakie korzyści płyną z suplementacji jabłczanem cytruliny i jakie dawki uznaje się za skuteczne?

2011-11-25
Chciałbym użyć suplementu z buzdygankiem ziemnym, by podnieść poziom testosteronu, ale czytałem, że koniecznie trzeba użyć odmiany rosnącej tylko w Bułgarii. Czy to prawda?

2011-10-19
Jakie naturalne suplementy mogą zastąpić Viagrę? Pomóż, proszę!

2011-09-21
Czy naturalne boostery testosteronu faktycznie działają? Czy naprawdę mogą podnosić poziom testosteronu w stopniu wystarczającym, by zwiększyć przyrosty masy mięśniowej – tak jak robią to prawdziwe sterydy anaboliczne?

2011-08-22
Słyszałem, że skrobia kukurydziana to najlepszy suplement węglowodanowy, ale czym ona dokładnie jest?

2011-06-21
Jaka jest najlepsza pora na przyjmowanie węglowodanów? Niektórzy uważają, że przed treningiem, inni że w jego trakcie, a jeszcze inni że po skończonym treningu. Wiem, że podaż węgli po treningu to bardzo istotna sprawa, ale jak ma się to do sytuacji przed i w czasie treningu? Przynosi to jakieś korzyści?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages