Facebook

Subskrybuj RSS

Dave Palumbo

drukuj Polec Znajomemu

2009-02-27
Dave, po raz pierwszy chcę wziąć udział w zawodach kulturystycznych. W jaki sposób, twoim zdaniem, powinienem wybrać trenera, który mnie do nich przygotuje?

2009-02-27
Przedwczoraj oglądałem nagranie z Dennisem Wolfem „In the Trenches” i zauważyłem, że narzekał na swoje łydki, twierdząc, że to oporne części ciała. Prowadząc z nim wywiad, dałeś mu kilka rad na to jak je wyrobić. Czy możesz to powtórzyć?

2009-02-27
Czy są jakieś korzyści z częstego, cyklicznego stosowania diety pozasezonowej i diety ketogenicznej? Mógłbym np. przez 4 tygodnie stosować dietę pozasezonową, a potem przez 2 tygodnie dietę ketogeniczną (z treningiem cardio)? Czy mógłbym nieustannie korzystać z tego odbicia anabolicznego następującego po odpowiedniej diecie, gdybym chciał coś takiego zrobić?

2009-02-27
Dave, co robisz z klientami tuż po zawodach, jeśli mają kolejne zawody za 3 lub 4 tygodnie? A jeśli ktoś taki brał Dyazide, żeby się odwodnić, każesz mu potem trenować dalej w niedzielę i poniedziałek czy dajesz im wolne, żeby przywrócili równowagę mineralną i wodną?

2009-02-27
Co sądzisz o poglądach Dana Duchaina na temat tego, że kaptopryl jest w stanie zadziałać na receptory alfa, by redukowały ilość tłuszczu?

2009-02-27
Dave, jestem całkowicie zdezorientowany, co do tego, jak wszystkie hormony oddziałują na siebie w organizmie. Jaka dokładnie relacja istnieje między testosteronem, estrogenami, DHT, DHEA, prolaktyną, aldosteronem i kortyzolem? Co mogę brać żeby zmaksymalizować poziom testosteronu, a zminimalizować poziom estrogenów?

2009-02-27
Kiedykolwiek słyszę, jak mówisz o spożywaniu dobrych tłuszczów (omega 3,6,9) zawsze wspominasz, że mają właściwości anaboliczne. Czytałem kilka artykułów, w których napisałeś, że tłuszcz jest konieczny do zbudowania mięśni. Jestem naprawdę zdezorientowany, w jaki sposób spożywanie tłuszczu pomaga w procesie rozbudowywania mięśni?

1 2 3 4 5 6 7następna 
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages