Facebook

Subskrybuj RSS

Victor Prisk

drukuj Polec Znajomemu

2010-01-20
Ktoś kiedyś mi powiedział, że skoro jestem kulturystą, to na pewno cierpię na dysmorfofobię. Czy osoba ta miała rację?

2009-12-22
Będę miał przeprowadzany zabieg chirurgiczny kolana i doktor mówi, że do odbudowania mojego zerwanego więzadła użyje tkanki z allograftu. Co to znaczy? Czy to bezpieczne?

2009-09-21
Trenowałem do zawodów i używałem w toku przygotowań wielu różnych „suplementów”. Stosowałem dietę ketogeniczną i jadłem dużo ryb. Nie wystartowałem jednak w zawodach, gdyż zdiagnozowano u mnie zapalenie trzustki. Czy byłby pan w stanie wyjaśnić mi, jak mogło do tego dojść?

2009-08-18
Słyszałem w TV, że Hines Ward (słynny zawodnik futbolu amerykańskiego − przyp. tłum.) przed Super Bowl dostał w kolano zastrzyk z bogatej w trombocyty plazmy (koncentrat trombocytarny, PRP). Co to takiego?

2009-06-22
Gdy wykonuję przysiady, odczuwam ból w kolanie, zwłaszcza gdy schodzę bardzo nisko. Teraz gdy chodzę, w kolanie coś przeskakuje i trzeszczy. O co chodzi doktorze?

2009-05-21
Po treningu łydek, rano po wstaniu z łóżka strasznie bolały mnie pięty. Teraz zaczynają boleć o coraz późniejszych godzinach. Doktorze, co się ze mną dzieje?

2009-05-20
Jestem zawodniczką fitnessu sylwetkowego. Czy stosowanie DHEA działa na przyrost mięśni u kobiet?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages