Facebook

Subskrybuj RSS

Michał Karmowski

drukuj Polec Znajomemu

2011-06-21
Cześć Michał, mam zamiar wystąpić jesienią w zawodach kulturystycznych. Chciałem zapytać, jakie suplementy można spokojnie stosować do samego końca przygotowań, do dnia zawodów?

2011-05-20
Michał "Michok" Karmowski - czerwiec 2011

2011-04-20
Trenuję już jakiś czas i nabrałem trochę masy. Obecnie ważę 80 kg przy 180 cm wzrostu, co jest raczej mało imponującym wynikiem jak na taki wzrost. Zmierzam dorzucić jeszcze z 20 kg i w przyszłości zastanowić się nad wyjściem na scenę. Chciałem się poradzić w kwestii tatuażu. Zawsze chciałem mieć tatuaż na przedramieniu. Widziałem, że ty właśnie taki masz. Zastanawiam się czy podczas dorzucania kolejnych kilogramów masy tatuaż się nie zniekształci, rozciągnie itp. Wiem, że przedramię się raczej aż tak nie rozrasta, ale wolę mieć pewność. Czy twój tatuaż na ręce się zniekształcił podczas robienia masy lub przygotowań do zawodów? Czy podczas zawodów sędziowie źle odbierają tatuaże?

2011-03-22
Michał "MICHOK" Karmowski - kwiecień 2011

2011-02-22
Witam Michale, trenuję w dość sporej siłowni i przewija się tam cała masa kolesi, jedni wyglądają lepiej, inni gorzej, ale rzuciło mi się w oczy, że większość nawet tych dobrze wyglądających ma bardzo małe nogi. Dlaczego tak jest, że wiele osób nie trenuje nóg albo nawet jak je trenują, to ściemniają? Pozdrawiam, Artur.

2011-01-19
Siema Michale. Piszę do Ciebie na łamach MD, bo jakoś na siłowni trochę się krepuję zapytać, a ćwiczę w Powerpicie akurat w godzinach Twojego treningu. Ostatnio obserwowałem jak robiłeś trening barków i zaczynałeś od takiego dziwnego ćwiczenia, coś jakby unoszenia ramion bokiem siedząc, ale jednak inaczej… Czy możesz mi wyjaśnić, o co w tym chodzi?

2010-12-22
Cześć Michał, co sądzisz o korzystaniu z sauny w okresie budowania masy mięśniowej?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages