Facebook

Subskrybuj RSS

Rafał Borysiuk

drukuj Polec Znajomemu

2013-03-01
Jak uwypuklić biceps?

2013-01-01
Mistrzostwa świata kobiet.

2012-08-30
Weekend sportowy 2012

2012-06-25
Mateusz Burdzy Czekałem dwa lata, aby Mateuszowi zrekompensować porażkę na mistrzostwach Polski w 2010 roku. Dziękuję mu, że ponownie mi zaufał. Przygotowałem go do Debiutów, w których zwyciężył kategorię powyżej 100 kg oraz open, miał to później powtórzyć na mistrzostwach Polski, jednak nie udało się. Nie czułem się wtedy winny, ale byłem jego trenerem i to na mnie spoczywała odpowiedzialność, bez względu na to, jakie były przyczyny niepowodzenia.

2012-05-03
Pytanie: Witaj, Borys. Piszę te słowa pod koniec marca, więc do wakacji zostały mi trzy miesiące. Trochę trenuję, ale daleko mi do dobrej formy. Czy mógłbyś mi doradzić, jak najefektywniej mógłbym wykorzystać ten czas, by jakoś wyglądać na plaży?

2012-02-29
Pytanie: Witam. Mam 23 lata, na siłownię chodzę od około czterech lat. Mam problem dotyczący częstotliwości treningu – czy ćwiczenia trzy razy w tygodniu dadzą efekty, czy też powinienem trenować cztery razy w tygodniu? Ze względu na brak czasu pasowałyby mi rzadsze wizyty na siłowni, ale boję się o brak postępów. Pozdrawiam!

2011-12-23
Za nami kolejna impreza zorganizowana przez Konfrontacje Sztuk Walki. Myślałem, że nic nie przebije poprzedniej, na której byłem w Gdańsku. Kolejna, siedemnasta, była obsadzona dobrymi zawodnikami, na walki których czekałem ze zniecierpliwieniem.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages