Facebook

Subskrybuj RSS

Vadim Beliaev

drukuj Polec Znajomemu

2011-02-22
Vadim Beliaev zmarł 20 stycznia w szpitalu w Warszawie, gdzie trafił z zapaleniem płuc. Pamięci tego niesamowitego znawcy tematu treningu, dopingu i suplementacji dedykujemy marcową rubrykę „Wszystkie chwyty dozwolone”.

2011-01-19
Wszystkie chwyty dozwolone - suplementy pod lupą

2010-12-22
Wszystkie chwyty dozwolone - Hormon wzrostu

2010-11-23
Witam Pana serdecznie. Piszę w kilku kwestiach dotyczących wspomagania treningu. Czytając Pana artykuły w MD uważam, że jest Pan osobą, która ten temat zna bardzo dobrze i świetnie się w nim porusza. Jestem zawodnikiem trenującym sport szybkościowo-siłowy, który często bywa poddawany kontrolom antydopingowym. Zamierzam się zdecydować na stosowanie HGH. Jednak kosztuje on bardzo dużo, dlatego niektórzy znajomi polecają mi GHRP-6, ale to mało znany środek, więc tym bardziej nie wiadomo, jakiej jest jakości i czy jest wykrywalny w moczu, czy nie. Bardzo mi Pan pomoże, odpowiadając na pytania: 1. Czy w testach antydopingowych hormon wzrostu jest wykrywalny w moczu, to samo z GHRP-6? 2. Zamierzałem stosować hormon Dynatrope, 4 IU wieczorem 5 dni w tygodniu, 250 jednostek. Co Pan o tym myśli? 3. Jeśli GHRP-6 nie jest wykrywalny, czy warto go stosować? Lepiej łącznie z HGH, czy osobno? Mam 193cm wzrostu i 125kg wagi. Wiek 26 lat. Z treningiem siłowym mam do czynienia od prawie 8 lat. Poziom tkanki tłuszczowej jest w normie. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

2010-10-21
Wszystkie chwyty dozwolone

2010-09-28
Insulina – najmocniejszy anabolik

2010-08-24
Doping u kobiet, czyli co i w jakich dawkach wskazane jest dla płci pięknej

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages