Facebook

Subskrybuj RSS

Rodney Roller

drukuj Polec Znajomemu

2011-09-21
Rodney, słyszałem jak mówiłeś o obżeraniu się po zawodach, mnie też to dotyczy. Chciałbym wiedzieć, czy poza sezonem startowym jesz czysto, tak jak Evan. Zgaduję, że tak, bo na każdym zdjęciu prezentujesz się znakomicie i wydajesz się zawsze mieć dość niski poziom tłuszczu.

2011-08-22
Hej Rodney! Mam pytanie dotyczące różnic między treningiem kulturystycznym a typowo siłowym. Ćwiczę siłowo pod kątem footballu, ale gdy już zakończę tę przygodę, chciałbym skierować się w stronę kulturystyki. Trening siłowy/trójbojowy zakłada wykorzystanie jak największej ilości mięśni do podniesienia jak największego ciężaru przy zachowaniu dobrej techniki, podczas gdy kulturyści zawsze podkreślają wagę połączenia mózg–mięśnie. Gdy jednak ja się na tym koncentruję, muszę zdecydowanie obniżyć ciężary. Czy to właśnie wykorzystanie tego połączenia mózg–mięśnie zapewnia mięśniom kulturystów taki wygląd, czy też wy również walczycie o jak największe ciężary?

2011-06-21
Hej, Rodney, słyszałem, że miałeś zerwane włókna mięśniowe w klatce. Ile czasu zajął ci powrót do wyciskania, a ile jeszcze musiało minąć zanim zacząłeś wyciskać duże ciężary? Co mógłbyś mi doradzić w okresie leczenia? Z każdej porady bardzo się ucieszę, bo jesteś prawdziwą kulturystyczną bestią.

2011-05-20
Rodney, jestem pod wrażeniem tego, jak ciężko trenujesz. Ciężary, z którymi trenujesz na filmach MD są po prostu niesamowite. Zbliżam się do czterdziestki i zauważyłem, że nie jestem w stanie stosować tak dużych ciężarów jak kiedyś, głównie za sprawą rozmaitych dolegliwości stawów, jakich nabawiłem się przez te niemal 20 lat zabaw na siłowni. Raz na jakiś czas, gdy czuję się wyjątkowo dobrze, zarzucam jakiś konkretniejszy ciężar na wyciskania lub siady, ale to bardzo rzadkie sytuacje. Jak więc ty to robisz? Jak to możliwe, że wciąż jesteś w stanie przez cały czas trenować na maksa?

2011-04-20
Mam bardzo proste pytanie: Czy osoba może w ciągu 1,5 roku poprawić wyciskanie z 45 do 180 kg nie stosując sterydów. A ze sterydami?

2011-03-22
Jaka jest, według twojego doświadczenia, ilość serii optymalna dla osiągnięcia hipertrofii mięśniowej? Mam także nadzieję, że podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami nad kwestią upadku mięśniowego. Czytałem książki, w których punktem tym nazywano punkt, w którym „ćwiczący nie jest już w stanie wykonać ani jednego powtórzenia samodzielnie”, inne źródła zaś podają, że chodzi o moment, w którym ćwiczący „nie jest już w stanie spiąć mięśnia”.

2011-02-22
Piramida mocy

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages