Facebook

Subskrybuj RSS

Charles Glass

drukuj Polec Znajomemu

2008-03-30
Od trzech tygodni nie mam suplementu białkowego, a słyszałem, że mleko czekoladowe jest dobrym produktem zastępczym jako szejk po treningu. Co o tym sądzisz? Próbuję jakoś przetrwać do dnia wypłaty, wtedy kupię sobie białko serwatki, ale mam ogromną chęć iść na siłownię. Oczywiście, rozumiem, że wszystko, co wypocę na siłowni, muszę uzupełnić, czy więc mleko czekoladowe wspomoże mnie jakoś do dnia wypłaty?

2008-03-30
Mam problem z usytuowaniem martwego ciągu w rozkładzie treningu. Kiedy robię go na początku, mogę dźwigać do 180 kg w dobrych 10 seriach po 10 powtórzeń. Jednak zauważyłem, że kiedy tak robię, nie mam tyle siły na resztę treningu, który zwykle składa się z podciągania na drążku, wiosłowania sztangą, wiosłowania półsztangą , przyciągania drążka wyciągu albo hantli, wszystkie ćwiczenia w trzech seriach po 10 – 12 powtórzeń. Jeśli robię martwy ciąg na końcu, inne ćwiczenia idą mi o wiele lepiej, ale nie mogę wtedy wziąć więcej niż 140 kg. Nie wiem, co powinienem robić, bo wiadomo, że martwy ciąg jest genialnym ćwiczeniem na całe plecy. Robiłbyś go na początku, na końcu czy może zaproponowałbyś inny układ?

2008-03-30
Kiedy byłeś na ostatnich mistrzostwach USA, widziałeś faceta, który zajął drugie miejsce w jednej z niższych kategorii? Był bardzo potężny, jednak jego ramiona, szczególnie bicepsy, były o wiele za małe w porównaniu do reszty ciała. Ćwiczę tylko kilka lat, ale moja klatka piersiowa jest już znacznie wysunięta w stosunku do ramion. Zastanawiam się, czy to możliwe, żeby uwarunkowania genetyczne były tak dobre dla klatki piersiowej, a tak niekorzystne dla ramion i powodowały taki brak równowagi? A może to ten facet i ja źle ćwiczymy ramiona? Każda wskazówka będzie mile widziana. Wątpię, żebym kiedyś startował w zawodach na takim poziomie, ale chciałbym mieć symetrycznie rozwiniętą sylwetkę.

 poprzednia15 6 7 8 9 10 11
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages