Facebook

Subskrybuj RSS

Radosław Słodkiewicz

drukuj Polec Znajomemu

2009-04-20
Radosław Słodkiewicz - Polska siła! - maj 2009

2009-03-18
Radosław Słodkiewicz - Polska siła! kwiecień2009

2009-02-25
Hej, ostatnio czytałem o włóknach mięśniowych szybko- i wolnokurczliwych. Ponoć każdy z tych rodzajów włókien reaguje na inny typ ćwiczeń. Duży ciężar i mała ilość powtórzeń kontra mały ciężar i więcej powtórzeń w serii. Co zaskoczyło mnie bardziej, ponoć niektóre partie mięśni są zbudowane w większości z określonych włókien, co może być przyczyną stagnacji przy źle dobranym treningu. Mógłbyś mi przybliżyć nieco tę sprawę oraz rozpisać taki typ treningu, aby maksymalnie angażować oba rodzaje włókien?

2009-02-25
Cześć, możesz mi powiedzieć, jakie jest najlepsze połączenie ćwiczeń na masę mięśniową? Mój partner treningowy jest zwolennikiem serii potrójnie łączonych, ale nie używa w nich wolnych ciężarów, a jedynie ćwiczenia izolowane, jak wyciskanie na Smithie, wyciskanie na maszynie siedząc i kończy to ściąganiem linek na bramie. Jakie jest twoje stanowisko w tym treningu? Zmieniłbyś coś? Jaka byłaby różnica z zastosowaniem wolnych ciężarów?

2009-02-24
Radosław Słodkiewicz - Polska siła! - marzec 2009

2009-01-29
Radosław Słodkiewicz - Polska siła! - luty 2009

2008-12-29
Cześć Radku! Myślałem nad takim rozległym pytaniem odnośnie robienia formy. Mianowicie, jak z masy przejść na masę jakościową, a następnie na wycinkę? Jak to się kształtuje z dietą (co wyrzucać ze źródeł węgli, białka, tłuszczu) i jak jest z suplementacją (p.. czy w trakcie masy jakościowej można po aerobach rannych wypić gainera, a w trakcie robienia wycinki tylko proteinę?). Ponadto podaj mi ilość powtórzeń w ćwiczeniach, czas odpoczynku w trakcie wykonywania ćwiczeń. Może jakieś rady na utrzymanie tętna między seriami na wycince?

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages