Facebook

Subskrybuj RSS

Radosław Słodkiewicz

drukuj Polec Znajomemu

2008-06-02
Kiedyś na studiach prowadziłam bardzo aktywny tryb życia i mimo że jadłam to, na co miałam ochotę, nie miałam problemów z tyciem. Odkąd zaczęłam pracować, wszystko się zmieniło, mimo że nie jem wiele, nie mogę schudnąć.

2008-06-02
Chciałbym wyrzeźbić się na lato, ale nie daję sobie rady z dietami niskowęglowodanowymi. Mam napady głodu, których nie mogę opanować, poza tym czuję się cały czas zmęczony i nie mam ochoty trenować. Jest jakiś inny sposób?

2008-03-30
Cześć, Radku! Zastanawiam się nad tym, by zacząć pić mleko po treningu na siłowni. Jednakże koledzy powiedzieli mi, że zawiera ono jakieś składniki, które nie są dobre. Czy to prawda? Powiedz mi jeszcze, czy słonecznik jest dobrym źródłem zdrowych tłuszczów?

2008-03-30
Jak pozbyć się 5 kg tłuszczu bez utraty wagi?

2008-03-30
Powiedz mi, proszę, jak to w końcu jest z węglowodanami prostymi i złożonymi? Cały czas panowało przekonanie, że cukry proste mają wysoki IG (indeks glikemiczny), zaś węgle złożone – niski IG. Ostatnio cały pogląd obrócił się o 180 stopni i teraz cukry mają niski IG, a węglowodany złożone: wysoki IG. Jaka jest więc różnica między węglami złożonymi i prostymi? Fruktoza ma niskie IG, a nie poleca się jej spożywania. O co w tym chodzi? Już się zgubiłem…

2008-03-30
Kiedy ćwiczyć mięśnie brzucha, na początku, czy na końcu treningu?

2008-03-30
Czy trening na siłowni zwiększa poziom agresji?

 poprzednia1 2 3 4 5 6 7
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages