Facebook

Subskrybuj RSS

Łukasz Kaźmierczak - FUTUREBODY

drukuj Polec Znajomemu

2011-05-20
Dostałem ostatnio testosteron depo Galenika 250 ml. To ampułka 1 ml z czarnymi napisami. Zainteresowało mnie, bo krystalizuje się w ampułce i ma jasną barwę. Co o nim sądzisz, czy może być fake?

2011-04-20
Witam panie Łukaszu! Postanowiłem do pana napisać, ponieważ mam problem i stwierdziłem, że jest pan najlepszą osobą w MD, która może mi pomóc i coś doradzić. Jestem na swoim trzecim cyklu, który składa się z Boldenonu (Razak), Propionatu Testosteronu (Eurochem) i metki (Razak). Zaczynam 4 tydzień i wziąłem pierwsze szoty z ww. firm, wcześniej przez 3 tygodnie brałem Boldka i teścia z British Dragon. Rano po przebudzeniu biorę 1 tabletkę metki i w ciągu dnia kolejne dwie. W ciągu tygodnia robię też 3 szoty Boldka i teścia – w poniedziałki, środy i piątki. Ćwiczę 4 razy w tygodniu następującym splitem: poniedziałek − ręce, wtorek − barki, naramienne, czwartek − klatka, piątek − plecy, przedramiona. Niestety nie trzymam diety, ale staram się jeść w miarę odpowiednio. Mój problem polega na tym, że od jakiegoś tygodnia nie mam jakichkolwiek chęci do ćwiczeń (trenuję sam w piwnicy), a na towarze powinna być większa motywacja! Nie wiem co się dzieje, gdyż jak byłem na poprzednich kuracjach to miałem dużą motywację i było widać efekty, a w chwili obecnej nie ma ani jednego, ani drugiego. Proszę o jakąś poradę, gdyż nie wiem co mógłbym zmienić, aby wszystko szło tak, jak iść powinno.

2011-03-22
Piszę do Ciebie z ogromną prośbą. Uważam, że jesteś najodpowiedniejszą osobą, aby mi pomóc. Przygotowuję się do MP w fitness. Od prawie 2 tygodni biorę Oxandrolon 15 mg dziennie. Postanowiłam, że nie będę odstawiać przed zawodami, ponieważ nie chcę zaliczać spadków. Jak wcześniej robiłam cykl na redukcji, po odstawieniu strasznie dużo traciłam. Teraz nie mogę do tego dopuścić. Zaczęłam troszkę za wcześnie, bo do zawodów wyjdzie aż 12 tygodni. Powiedz mi proszę, czy jest sens brać przez 8 tygodni te 15 mcg, a na 4 ostatnie tygodnie zmniejszyć dawkę do np. 5 czy 10? To byłoby tylko takim jakby utrzymaniem... Czy tak niska dawka wystarczy na utrzymanie, czy lepiej jechać na tych 15 mcg do końca? Albo np. 8 tygodni i później 2 przerwy i znowu 2... Zależy mi też, żeby przez te 8 tygodni brać non stop 15 mcg. Mam nadzieję, że nie opisałam tego zbyt zawile. Serdecznie pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

2011-02-22
Placebo

2011-01-19
Chciałam dowiedzieć się czegoś o programie treningowym dla pań. Szukam obecnie dla siebie miejsca do ćwiczeń blisko pracy lub miejsca zamieszkania. Pana siłownia spełnia jeden z warunków. Ćwiczyłam w przez cały ubiegły rok z dobrym skutkiem, ale zachorowałam i miałam przymusową przerwę. Leki które przyjmowałam w czasie leczenia przekreśliły wyniki ćwiczeń.

2010-12-22
Alternatywa podczas kontuzji?

2010-11-23
Mam duży problem, aby po całym dniu pozbierać się i pójść do siłowni. Może to dlatego, że nie mam z kim lub atmosfera w klubie mi nie odpowiada? Ale skąd mam widzieć skoro tam jeszcze nie dotarłam. Obawiam się tego, że jak przyjdę i zobaczę te wszystkie laski to zaraz ucieknę. Może mi Pan doradzić, co może mnie zmotywować? Magda.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages