Facebook

Subskrybuj RSS

Łukasz Kaźmierczak - FUTUREBODY

drukuj Polec Znajomemu

2012-02-29
Łukasz Kazimierczak-Futurebody marzec/kwiecień 2012

2011-12-23
Witam Panie Łukaszu! Prowadząc swoją kolumnę, odwala Pan kawał dobrej roboty – wielki szacun! Kulturystyką zajmuję się już od 13 lat, jednak wydaje mi się, że wyczerpałem naturalne możliwości, a chciałbym robić stałe postępy.

2011-11-25
Łukasz, jak zdrowie? Znalazłem namiar na Ciebie w gazecie, może znasz odpowiedź na pytanie, czy jest jakaś różnica w tym, czy odżywkę białkową pije się z mlekiem, czy z wodą, a jeśli tak, to jaka? Pozdrawiam, Artur.

2011-10-19
Witam Panie Łukaszu! Jakie źródła sterydów mógłby Pan polecić – oprócz apteki, bo wątpię, aby jakiś lekarz wypisywał SAA na prośbę? Jestem ciekaw, ponieważ chciałbym pójść dalej w kulturystykę, a blokuje mnie brak pewnego źródła. Ponadto, korzystając z okazji, chciałbym zapytać z jakich firm poleciłby Pan metkę i enantan? Pozdrawiam!

2011-09-21
Mam na imię Michał, od kilku ładnych miesięcy czytam Twoje artykuły w magazynie MD. Moje zdanie jest następujące – tylko nieliczni mają dostęp do najlepszego towaru, o którym można powiedzieć, że działa. Ale nie w tym rzecz. Naczytałem się postów na różnych forach i coś mnie zaciekawiło. W związku z tym całym towarem na czarnym rynku i jego underami, niektórzy wybierają się do Egiptu i Turcji w celu pozyskania legalnych anabolików. Ciekawi mnie, czy jest jakakolwiek możliwość trafienia w tamtejszej aptece na lewy towar, który kompletnie nie działa? Czasem słyszę opinie, że można tam dostać kiepskie podróbki, ale w ich składzie jednak zawsze znajdzie się coś z tego, co napisano na etykiecie – niezupełnie wszystko, albo zaniżona ilość. Może wiesz coś o tym? Znalazłbyś dla mnie złoty środek?

2011-08-22
Witaj Łukasz! Mam do ciebie prośbę o ułożenie jakiegoś cyklu. Wiem, że masz o tym duże pojęcie, dlatego chciałbym zasięgnąć rady u ciebie jako profesjonalisty. Mam 27 lat, ćwiczę już 10 lat, ważę ok. 110 kg. Przebyte trzy cykle składały się głównie z teścia, deki, mety. Ostatni był jakieś 5 lat temu. Nie wiem czy po ostatnim nie nabawiłem się gino. Sutek może mi nie sterczy jak babie, ale czuję taki jakby guzek i jak się naciśnie, to trochę boli. Chciałbym osiągnąć dobrej jakości mięso. Liczę, że mi pomożesz.

2011-06-21
Witaj Łukaszu! Postanowiłem napisać, ponieważ widziałem w majowym MD artykuł o wspomaganiu dla strongmanów. Mój problem polega na tym, że chciałem zacząć swoją karierę w tym sporcie, ale nie bardzo wiem co wziąć, tym bardziej, że będzie to mój pierwszy cykl.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages