Facebook

Subskrybuj RSS

Dorian Yates

drukuj Polec Znajomemu

2011-03-22
Witaj, Dorian! W ciągu ostatnich kilku miesięcy znacząco obniżyłem objętość moich treningów, dochodząc do schematu „jednej serii do upadku”, bardzo przypominającego metodę, którą opisywałeś w „Muscular Development”. Ja jednak trenuję co drugi dzień co daje mi więcej czasu na regenerację i pozwala lepiej dopasować plan treningowy do pracy. Ta metoda działa na mnie wspaniale, już zaledwie po miesiącu dało się zauważyć rozwój mięśni, znacząco wzrosła też moja siła. Ostatnio poczułem jednak, że moja wytrzymałość tak mięśniowa, jak i aerobowa się zmniejszyła. Mam 175 cm wzrostu i około 115 kg wagi i nie mam pojęcia jaki poziom tłuszczu, ale widać zarysy mięśni i nieco żył. Mi to pasuje, bo nie ćwiczę pod kątem startów, a tylko po to, by lepiej się czuć i wyglądać. Ale ostatnio dostałem zadyszki wchodząc po schodach! Wiem, że wytrzymałość aerobową poprawię robiąc więcej aerobów (ble), ale co poleciłbyś mi na zwiększenie wytrzymałości mięśniowej? Czy zwiększenie ilości wykonywanych aerobów rozwiąże też tę kwestię? Pytam ciebie, bo jesteś moim ulubionym kulturystą, a dzięki twoim metodom udało mi się poprawić swój wygląd, za co przy okazji chciałem podziękować.

2011-02-22
Wspomnienia z pierwszych zawodów PRO

2011-01-19
Wspomnienia Mr. Olympia

2010-12-22
Co myślisz o osobnym dniu na trening rąk?

2010-11-23
Właśnie skończyłem czytać twoją książkę. Świetna i pouczająca lektura! Stosuję twój trening od około pół roku i uzyskałem doskonałe przyrosty rozmiarów i siły. W książce napisałeś, że na biceps robiłeś tylko hantlami uginanie ramion w siadzie na ławce skośnej, uginanie ramion ze sztangą łamaną i uginanie ramion na maszynie typu Nautilus. Które z tych ćwiczeń uważasz za najlepsze na rozmiar?

2010-10-21
Dzień w lochach − dziennikarz MD poznaje prawdziwe znaczenie słów „krew i bebechy”

2010-09-28
Cała prawda o „przepisach” na wielkie kopyta

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages