Facebook

Subskrybuj RSS

Roelly Winklaar

drukuj Polec Znajomemu

2011-06-21
Po obejrzeniu twoich filmów treningowych, stałem się twoim wielkim fanem. Podoba mi się sposób, w jaki trenujesz! Łączysz proste serie z dużym obciążeniem z całym mnóstwem superserii, a Sibil wymyśla ci świetne ćwiczenia, które ja sam też testuję. Obecnie trenuję każdą grupę mięśniową dwa razy w tygodniu przy użyciu ciężkich ćwiczeń złożonych. Nie lubię ćwiczyć na maszynach. Widziałem na jednym z filmów, jak robiłeś wyciskanie, ale sztangę zbliżałeś do szyi. Po co?

2011-05-20
Sibil, czy stosując swoją technikę dezorientacji mięśni, zmieniasz wszystko w treningach klientów – np. przestawiasz ich z treningu HIT na trening o dużej objętości? Czy dezorientacja trwa przez cały tydzień i atakujesz tak wszystkie grupy mięśniowe? Jeśli robimy dany mięsień dwa razy w tygodniu, to czy ten drugi raz będzie krótszy i bardziej intensywny? Jak byś pomieszała te dwa rodzaje treningu w przypadku sportowca naturalnego ćwiczącego pięć razy w tygodniu każdą grupę mięśniową osobno?

2011-04-20
Roelly – kiedy wykorzystujesz technikę „dezorientacji mięśni”, czyli 20, 10, 16, 8, 12, 6, 8 i 4 powtórzenia w jednym ćwiczeniu, czy dodajesz i zdejmujesz ciężary? Nie widzę innej możliwości. Inaczej ciężar będzie zbyt duży lub zbyt mały, prawda?

2011-03-22
Sibil, czy możesz zaprezentować mi kilka różnych treningów na plecy? Może takich, dzięki którym Roelly odniósł sukces. Dzięki!

2011-02-22
Co robisz, by rozbudować środkową część pleców? Ja robiłem wiosłowanie półsztangą, ale nie znam żadnych innych ćwiczeń angażujących przede wszystkim ten obszar wokół kręgosłupa. Czy powinienem robić też wiosłowanie sztangą? Wąskim czy szerokim chwytem?

2011-01-19
Roelly, kto ma lepsze łapy, ty czy Phil Heath?

2010-12-22
Sibil o nienawistnikach i planach na przyszłość

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages