Facebook

Subskrybuj RSS

Lee Haney

drukuj Polec Znajomemu

2013-03-01
Rób to prawidłowo: trening pleców

2013-01-01
Co się stało z jakością umięśnienia i jak ją odzyskać? Treningi wedle starej szkoły ciągle potrzebne…

2012-08-30
Ewolucja kulturysty, część 1 Z Lee Haneyem rozmawia Ron Harris Nader często koncentrujemy się na tym, jak mistrzowie kulturystyki zmieniali się fizycznie. A co z samym człowiekiem? Lee Haney to żywa legenda, który ex aequo z Ronnie Colemanem pobił rekord liczby wygranych pod rząd zawodów Mr. Olympia – obaj posiadają po osiem statuetek. Patrząc przez pryzmat obecnej sytuacji na scenie kulturystycznej, trudno sobie wyobrazić, by ktoś ten rekord mógł choć wyrównać. Jednakże Lee jest słynny nie tylko dzięki karierze kulturystycznej: jest też mężem, ojcem, biznesmenem i mówcą motywacyjnym – Haney jest szanowany także za to, co osiągnął poza sceną kulturystyczną, choć na niej królował przez niemal dekadę. Stawanie się mężczyzną, którym jest dzisiaj, opisuje jako proces, a jego opowieść naszym zdaniem może zainspirować czytelników MD, szczególnie tych, których ambicje sięgają poza wielkie mięśnie i nagrody.

2012-06-25
Jeśli nie możesz tego napiąć, nie jest ci to potrzebne! Dlaczego masówka to zły pomysł

2012-02-29
Dlaczego to takie ważne? Poznanie swojego typu genetycznego jest rzeczą niezmiernie ważną. W niniejszym artykule znajdziecie wskazówki, które pozwolą wam maksymalnie wykorzystać stosowany trening i dietę, zależnie od przynależności do konkretnego typu genetycznego. Wiedza ta pozwoli wybrać sport, do którego macie szczególne predyspozycje, a także dopasować treningi i dietę do potrzeb organizmu.

2011-11-25
Wspominki na temat moich partnerów treningowych

2011-10-19
Moja ostatnia Olympia - część 2

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages