Facebook

Subskrybuj RSS

Odżywianie

drukuj Polec Znajomemu

Kakao – prosty, tani i skuteczny sposób na ból mięśni - grudzień 2010

data: 23-11-2010
Wielu kulturystów staje się prawdziwymi alchemikami, jeśli chodzi o dobór napojów używanych po ćwiczeniach. Często stosują dodatki takie jak: Vitargo, aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, odżywki w proszku, kreatyna i inne substancje.

Research: Odżywianie - grudzień 2010

data: 23-11-2010
Białko serwatki stanowi świetny suplement dla kulturystów, ponieważ stymuluje syntezę białek, równocześnie kontrolując apetyt, wchłanianie substancji odżywczych i poziom cukru we krwi.

Victor Martinez: dieta niskosodowa poza sezonem? - listopad 2010

data: 21-10-2010
Kilka tygodni temu miałem przyjemność kręcić pierwszy film z pozasezonowych treningów z Victorem Martinezem dla „Muscular Development”. W trakcie wywiadu Victor opowiadał, że jego nowy trener, Joe McNeal, kazał mu przejść na niskosodową dietę...

Research: Odżywianie - listopad 2010

data: 21-10-2010
Ludzie aktywni fizycznie potrzebują większej ilości płynów. W przeglądzie literatury Douglasa Kalmana i Anny Lepeley z Florida International University znajduje się kilka ważnych wskazówek, które pomogą utrzymać optymalne nawodnienie u ludzi aktywnych.

Niski poziom witaminy D obniża poziom testosteronu - październik 2010

data: 28-09-2010
Witaminy D to grupa rozpuszczalnych w tłuszczu prohormonów, dwie główne formy to witamina D2 (inaczej ergokalcyferol) oraz witamina D3 (inaczej cholekalcyferol). Witamina ta powstaje w trakcie kontaktu ze światłem słonecznym.

Liczą się dowody - październik 2010

data: 28-09-2010
Anaboliczna przekąska i główne danie dla mięśni
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages