Facebook

Subskrybuj RSS

Odżywianie

drukuj Polec Znajomemu

Odmładzający niezbędnik kulturysty, czyli wydłużające życie dary matki natury - marzec 2011

data: 22-02-2011
W tym miesiącu w naszej kolumnie zaprezentuję najnowsze doniesienia naukowe informujące o tym, co kulturyści powinni jeść i co powinni pić, aby po 50-tce nie wyglądać jak żywe trupy.

Research: Odżywianie - marzec 2011

data: 22-02-2011
Węglowodany stanowią podstawowe źródło energii wykorzystywanej w trakcie ćwiczeń i treningów o intensywności przekraczającej 65% maksymalnego wysiłku.

Teoria zdrowego żywienia w skali pH – jeść kwasowo czy zasadowo? - luty 2011

data: 19-01-2011
Kilka miesięcy po filmie „A Day in the Life”, zamieszczonym na stronie internetowej przez Evana Centopaniego, na forum Musculardevelopment.com wybuchła gorąca i kontrowersyjna dyskusja na temat alkalizującej wody. Czy picie wody tego typu pomaga?

Research: Odżywianie - luty 2011

data: 19-01-2011
Naukowcy z Wielkiej Brytanii na podstawie danych zebranych w ciągu 6 lat ustalili, że nadmierne spożywanie mięsa także może przyczyniać się do powstawania otyłości. Naukowcy przeanalizowali nawyki żywieniowe 100 tys. mężczyzn i 270 tys. kobiet.

Zwiększone spożycie białka chroni chudą masę mięśniową, redukuje otłuszczenie, ale zwiększa zmęczenie - styczeń 2011

data: 22-12-2010
Od lat kulturyści stosują diety wysokobiałkowe – jednak wiele mainstreamowych organizacji, jak np. American Dietetic Association, zajmuje stanowisko, że są one szkodliwe dla zdrowia.

Research: Odżywianie - styczeń 2011

data: 22-12-2010
Spożywanie orzechów obniża ilość cholesterolu LDL (tzw. złego cholesterolu) we krwi, zwłaszcza w przypadku osób o prawidłowej wadze, charakteryzujących się dużymi ilościami lipidów we krwi.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages