Facebook

Subskrybuj RSS

Odżywianie

drukuj Polec Znajomemu

Czy tuńczyk szkodzi twoim klejnotom? - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Tuńczyk wydaje się być idealnym, „czystym” źródłem białka do budowania masy mięśniowej – jest niedrogi, wygodny w użyciu (możesz wziąć puszkę ze sobą, otworzyć i zjeść, kiedy tylko masz ochotę) i pakowany z wodą i niską zawartością sodu.

Research: Odżywianie - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Trawienie posiłków przyśpiesza metabolizm i zwiększa ilość kalorii spalanych w trakcie procesu zwanego termogenezą indukowaną pożywieniem.

Enzymy trawienne dla kulturystów - maj 2011

data: 20-04-2011
Znam wielu zawodowców, którzy przyjmują enzymy trawienne w celu poprawienia trawienia i wchłaniania substancji odżywczych. W teorii ma to sens, ale czy istnieją jakieś naukowe dowody na to, że enzymy trawienne faktycznie pomagają nam trawić białko?

Research: Odżywianie - maj 2011

data: 20-04-2011
Dieta bogata w tłuszcze nasycone promuje choroby serca i osłabia zdrowie metaboliczne. W badaniu na szczurach, przeprowadzonym w University of Alabama, odkryto, że pora spożycia tłuszczów może być ważniejsza niż całkowita dawka spożytego tłuszczu.

Włączenie oliwy do diety może zredukować uszkodzenia wątroby - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Oliwa z oliwek jest integralnym składnikiem diety śródziemnomorskiej. Jest coraz więcej dowodów na to, że niesie ona wiele korzyści dla zdrowia.

Research: Odżywianie - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Kozieradka pospolita to roślina wykorzystywana do produkcji curry, pikli i sosów. Zioło wykazało zdolność zapobiegania konwersji testosteronu w estrogen.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages