Facebook

Subskrybuj RSS

Odżywianie

drukuj Polec Znajomemu

Jedź właściwie i bądź wielki! Cz. I - lipiec-sierpień 2010

data: 21-06-2010
O czym marzy każdy zawodnik, jak również miłośnik zdrowego trybu życia, uprawiający kulturystykę? Oczywiście o nienagannej sylwetce z niskim poziomem tkanki tłuszczowej (%BF) oraz maksymalnie rozwiniętym umięśnieniem.

Woda jako obowiązkowy składnik diety kulturysty - lipiec-sierpień 2010

data: 21-06-2010
Najlepsza ze wszystkich napojów jest czysta woda, która wspomaga utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej. To znakomite źródło sił witalnych dla naszego organizmu.

Research: Odżywianie - lipiec-sierpień 2010

data: 21-06-2010
Proteiny są elementem niezbędnym w syntezie białek mięśniowych. Są one również potrzebne, aby zwiększać siłę mięśni i ich masę.

Rola diety w hipertrofii mięśniowej - lipiec-sierpień 2010

data: 21-06-2010
Zanim zaczniecie rozsyłać nienawistne maile, twierdząc w nich, że MD jest przeciwko diecie ketogenicznej czy niskowęglowodanowej, przeczytajcie moje oświadczenie: „Osobiście nie interesuje mnie, jaką dietę stosujecie.

Liczą się dowody - lipiec-sierpień 2010

data: 21-06-2010
"A cóż to za grubą księgę wertujesz?!" Mój dobry przyjaciel, a przy okazji właściciel kilku świetnie prosperujących sklepów z suplementami, siedział zagłębiony w lekturze tomiska tak opasłego, że mogłoby posłużyć za płytę chodnikową.

Kazeina na noc: czy to działa? - czerwiec 2010

data: 21-05-2010
Dwie godziny nad wspólnym obiadem − pogadanka o interesach i żywieniu w sporcie. Następnie przy stoliku pojawia się kelner i zadaje pytanie, które zawsze powoduje zamieszanie: „Czy zostawili państwo trochę miejsca na deser?”
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages