Facebook

Subskrybuj RSS

Odżywianie

drukuj Polec Znajomemu

Czy węglowodany wpływają na regenerację mięśni? - październik 2011

data: 21-09-2011
Wszyscy różnimy się między sobą, ale wydaje się, że węglowodany mogą być niezbędnym środkiem do utrzymania odpowiedniej intensywności treningów. Zawsze fascynowało mnie, jak sposób odżywiania wpływa na procesy regeneracji mięśni.

Trening do upadku mięśniowego + spożywanie białka serwatkowego = nasilona synteza białek - październik 2011

data: 21-09-2011
Nowe badania wskazują, że przyjmowanie wysokiej jakości białka w połączeniu z treningiem do upadku mięśniowego prowadzi do nasilonej syntezy białek, pomimo zastosowania mniejszych obciążeń.

Cholesterol LDL jest niezbędny do wzrostu mięśni - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Cholesterol nie rozpuszcza się we krwi. Musi być przenoszony do i z komórek przez transportery zwane lipoproteinami. Medycyna twierdzi, że cholesterol LDL jest szkodliwy, dlatego zwykle nazywa się go złym cholesterolem.

Białko serwatkowe wzmaga spalanie tłuszczu z obszaru brzucha i nóg - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
W badaniach z ubiegłego roku naukowcy doszli do wniosku, że nie wszystkie tłuszcze są takie same. Tłuszcze nienasycone i nasycone mają inne działanie biologiczne i inny wpływ na układ sercowo-naczyniowy.

Niskowęglowodanowa dieta ketogeniczna osłabia metabolizm serca i funkcje poznawcze - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
W ciągu ostatnich kilku lat pojawiło się wiele dowodów na to, że diety o ograniczonej zawartości węglowodanów są bardziej skuteczne w odchudzaniu, niż diety niskotłuszczowe.

Research: Odżywianie - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Warzywa kapustowate, między innymi kalafior, kapusta, rzeżucha i brokuły, zawierają substancję chemiczną o nazwie Indolo-3-karbinol (I3C), która może wspierać odchudzanie.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages