Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Ben Pakulski ładuje klatkę i barki - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Niewielu kulturystów zrobiło na mnie tak wielkie wrażenie ciągłym dążeniem do poszerzania swej wiedzy z zakresu treningu, żywienia i suplementacji jak pochodzący z Kanady Ben Pakulski.

Wielka dwunastka Dennisa Wolfa - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Sylwetka Dennisa Wolfa wyróżnia go na tle innych gwiazd IFBB, podobnie zresztą jak styl treningowy. Próbował chyba każdego ćwiczenia, ale w swym arsenale na stałe pozostawił tylko te, które są jego zdaniem najskuteczniejsze...

Czy ból mięśni jest niezbędny, aby rosnąć? - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Wzrost mięśni to stan delikatnej równowagi występujący na etapie uszkadzania i reperowania włókien mięśniowych. Dowody sugerują, że regeneracja mięśniowa wymaga czynników takich jak reakcje zapalne, komórki satelitarne i inne czynniki wzrostu.

Stres metaboliczny wywołuje hipertrofię mięśni - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
„Trenuj ciężko albo spadaj” – często widzę tego typu koszulki, ale czy naprawdę musimy tak trenować, aby zwiększyć masę mięśniową? Dlaczego zawodnicy w podnoszeniu ciężarów nie wyglądają jak kulturyści, jeśli wszystko zależy od ciężarów?

Ćwiczenie pod lupą - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Rozbuduj łydki, robiąc wypychanie ciężaru na maszynie palcami nóg

Trening rąk po Mr. Olympia Amatorów - maj 2011

data: 20-04-2011
Tuż po powrocie z Londynu zaprosiliśmy Karola Małeckiego na trening do klubu Powerpit Gym. W świetnej formie zrobił równie dobry trening. Dziś zawodnik dzieli się z Wami swoimi uwagami i pomysłami dotyczącymi rozwoju mięśni ramion.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages