Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Klatka made in Germany - Ronny Rockel - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
To samo co o niemieckich autach napisać można o sylwetce Ronny’ego Rockela. Na jego ciele nie ma nawet centymetra kwadratowego niepotrzebnego i nieprzemyślanego mięśnia.

Branch Warren i Evan Centopani robią razem barki - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Tym razem Teksański tytan i Bestia ze Wschodu wspólnie biorą na warsztat mięśnie naramienne. Te dwa olbrzymy mogą pochwalić się imponującymi barami, więc warto przyjrzeć się z bliska, jak i czym je trenują.

Trening objętościowy prowadzi do większego nasilenia aktywności sygnałowych szlaków anabolicznych - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Shawn Ray wielokrotnie mówił w wywiadach i na filmach treningowych, że w trakcie przygotowań do zawodów duże ciężary nigdy nie dawały mu takiej pełności i okrągłości mięśni jak trening o dużej objętości.

Ćwiczenie pod lupą - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Obroty ramienia z linką wyciągu sposobem na zmniejszenie ryzyka kontuzji barku

Masza i Sami pompują klatę - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
To był maj, pachniało jeszcze sezonem w kulturystyce, gdy postanowiliśmy zaprosić na wspólny trening dwóch doskonałych zawodników – jeden z nich przygotowywał się do zawodów, a drugi miał już za sobą udany start w Londynie.

Guran poprawia czwórki - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Witamy w Powerpit Gym Bartka Gurana! Niedawno zakończony sezon wiosenny w kulturystyce zawodnik z Wałbrzycha na pewno może zaliczyć do udanych.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages