Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Masywna klata Kołodzieja - maj 2011

data: 20-04-2011
Andrzej najczęściej robi na klatę dwa ćwiczenia wyciskające i dwa rozciągające. „Zaczynam od wyciskania sztangi na ławce skośnej. Tutaj często stosuję drop sety, aby dać dodatkowy bodziec mięśniom do wzrostu."

Barki jak skała - Robert Burneika - maj 2011

data: 20-04-2011
Budowa barków Roberta zaczęła się, gdy miał 14 lat i przysposobił sobie na siłownię strych w rodzinnym domu w Olicie na Litwie. Tam, na własnoręcznie wykonanym sprzęcie, sporządzonym m.in. z kół pociągu i części czołgu, był w stanie ćwiczyć.

Branch Warren i Evan Centopani katują uda - maj 2011

data: 20-04-2011
Branch Warren i Evan Centopani. Dwa wielkie ogry, które tryumfują wiosną na scenie zawodowców. Branch wygrywa Arnold Classic i British Grand Prix. Evan po długiej przerwie wychodzi na Flex Pro i rozkłada rywali...

Zapomniane zasady superserii: jak pobudzić mięśnie do wzrostu - maj 2011

data: 20-04-2011
Superseria to nazwa opisująca zestaw ćwiczeń na przeciwległe grupy mięśniowe wykonywanych przeważnie jedno po drugim. Nazwy tej można również użyć do opisania treningu jednej części ciała.

Ekstremalne wzmacnianie mięśni - maj 2011

data: 20-04-2011
Zakładając, że przez cały rok ciężko ćwiczyliście, nie pofolgowaliście sobie poza sezonem i trzymaliście się wytycznych zamieszczanych w każdym wydaniu MD, to powinniście mieć sporo masy gotowej na letnią ekspozycję.

Ćwiczenie pod lupą - maj 2011

data: 20-04-2011
Wyciskanie sztangielek na potężną klatę
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages