Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Czterokrotny Mr. Olympia Jay Cutler pracuje nad klatką - październik 2011

data: 21-09-2011
Gdy mówimy o „genetyce jednej na milion”, rzadkim przypadku człowieka, który od wyjścia z łona matki predestynowany jest do zostania zawodowym kulturystą, to niewiele możemy podać lepszych przykładów niż Jay Cutler.

Superłapy Silvio Samuela - październik 2011

data: 21-09-2011
Po raz pierwszy zobaczyłem nikomu jeszcze nieznanego Silvio Samuela za kulisami zawodów New York Pro 2005. Jego okrągłe mięśnie i pełne kształty przypomniały mi najlepsze lata Shawna Raya i współczesnych mistrzów, takich jak Dexter.

Jaka jest optymalna ilość czasu na regenerację po ciężkich treningach? - październik 2011

data: 21-09-2011
Ronnie Coleman był prawdziwym potworem masy – jeśli kiedykolwiek widzieliście go trenującego, to wiecie, że facet wyglądał jak bestia! Niezwykły był również jego ciężki trening, a mimo to każdą grupę mięśniową ćwiczył dwa razy w tygodniu.

Ćwiczenie pod lupą - październik 2011

data: 21-09-2011
Martwy ciąg na prostych nogach – budowanie filarów potężnych pleców

Skrzydła orłów - Robert Piotrkowicz, Radosław Słodkiewicz, Marek Olejniczak - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Takiego treningu nie było w MD od dawna! Robert Piotrkowicz, Radosław Słodkiewicz i Marek Olejniczak podczas Gorącego Weekendu w klubie Powerpit Gym w Gdańsku zrobili kilka dobrych i intensywnych treningów...

Łapy mistrza weteranów - Jakub Potocki - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Zaprosiliśmy Jakub Potockiego na trening do klubu Powerpit Gym, gdy był zaledwie kilka dni po mistrzostwach Europy seniorów (skąd przywiózł srebrny medal w kategorii do 90 kg) i przygotowywał się do ME weteranów.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages