Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Kamienne barki Bostońskiego masowca - Jose Raymond - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Niedawno uderzyło mnie, że wielu spośród młodszych czytelników MD może nie wiedzieć, że Jose Raymond ma starszego brata, który swego czasu był od niego o wiele sławniejszy. Jose ma 36 lat, a jego brat Tito jest w moim wieku, czyli ma lat 41.

Jason Huh katuje bicepsy i tricepsy przed swoim zawodowym debiutem - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Istnieje takie angielskie powiedzenie: „Uważaj czego sobie życzysz, bo może się to spełnić…”. Wbrew temu, co może sądzić część z was, jest to powiedzenie starsze niż piosenka Pussycat Dolls, „When I grow up”.

Powtórzenia eksplozywne na eksplozywny wzrost mięśni - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Skoro wolne ruchy są kluczem do wzrostu mięśni, to dlaczego sprinterzy mają kopyta jak pnie drzew? Albo dlaczego bary zawodników w pchnięciu kulą wyglądają, jakby żywcem zostały odcięte od jakiegoś kulturysty?

Ćwiczenie pod lupą - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Potężne kaptury dzięki szrugsom ze sztangą za plecami

Mr. Olympia Amatorów ładuje nogi - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Pierwszy w historii zdobywca tytułu Mr. Olympia Amatorów odwiedził Powerpit Gym! Dokładnie rok temu widzieliście ostatni trening Samiego Al-Haddad na łamach MD. Wtedy razem z Tomaszem Lechem pompował łapy.

Łada ma plecy - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
W przerwie między mistrzostwami Polski a mistrzostwami Europy w Bułgarii zaprosiliśmy Szymona Ładę na trening do klubu Powerpit Gym.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages