Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Ćwiczenie pod lupą - Popraw kształt swoich barków dzięki arnoldkom

data: 02-06-2008
Przez całe wieki siła i rozmiar barków była wyznacznikiem wartości mężczyzny. Siłę człowieka określało to, ile mógł podnieść nad głowę. Dlatego można śmiało stwierdzić, że mamy długą tradycję, jeśli chodzi o ćwiczenia wyciskania na barki.

Trenować do upadku mięśniowego czy nie?

data: 22-05-2008
"To niby miała być pełna seria?"- pyta Twój partner treningowy. "Nie doszedłeś do załamania mięśni! Jak zamierzasz urosnąć, skoro nie wyczerpujesz mięśni? Mogłeś zrobić jeszcze ze 2 powtórzenia, cherlaku!

Poszerz plecy dzięki ściąganiu linki wyciągu górnego przy prostych łokciach

data: 24-04-2008
Jeśli poważnie myślisz o kulturystyce i marzą ci się puchary z zawodów, to wiesz już na pewno, że podstawą wszystkiego są szerokie plecy. Ich grubość też się liczy, ciężkie wiosłowania, szrugsy czy martwe ciągi są potrzebne.

Najlepsze łapy MD!

data: 24-04-2008
Dobrych treningów rąk nigdy za dużo, dlatego w tym miesiącu dajemy to, co mamy najlepszego. Victor Martinez i Dexter Jackson to triumfatorzy Arnold Classic, zaś ich oddech czuje na szyi sam Jay Cutler. Oto dwóch facetów z naprawę ogromnymi łapami!

Trening ramion Roberta Piotrkowicza

data: 24-04-2008
Trenuje: Robert Piotrkowicz, mistrz świata w kat do 100 kg i kat. OPEN.

Research maj 2008 - trening

data: 29-03-2008
Większość kulturystów buduje mięśnie, wykonując trening złożony przed rozpoczęciem izolowanych ćwiczeń danej partii mięśni. Jest to tzw. metoda priorytetu (PR).
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages