Facebook

Subskrybuj RSS

Trening

drukuj Polec Znajomemu

Trening klatki piersiowej Roberta Kiesza

data: 27-08-2008
Kiedy przegląda się magazyny kulturystyczne, nie tylko te wydawane w Polsce, ale również te największe, najsłynniejsze na świecie pozycje wydawnicze, bardzo często można dostrzec jedną zależność. Kiedy zawodnik prezentuje swój trening...

Powrót do korzeni - Evan Centopani rozpoczyna nowy rozdział w kulturystyce

data: 27-08-2008
Jak mogło nas to ominąć? Triumf Evana Centopani i wygranie przez niego zawodów NPC (za drugim podejściem!), znakomite wytrenowanie jego niegdyś słabych nóg i dopasowanie ich do swojej doskonale wyćwiczonej klatki piersiowej?

Plecy klasy światowej

data: 27-08-2008
Podczas trwającej osiem lat dominacji Ronnie'go Colemana na Mr. Olympia nie było wątpliwości, kto ma najlepsze plecy. Potem jednak coś się stało i do dziś trwa dyskusja czemu lewa strona pleców Wielkiego Rona tak odstaje.

Wielkie tricepsy według Marcina Jabłońskiego

data: 27-08-2008
Marcin Jabłoński to kulturysta, który startuje już od wielu lat.

Branch - dobry jak nigdy dotąd!

data: 24-08-2008
Nowy i zdecydowanie lepszy!

Dziesięć przykazań naturalnej kulturystyki, cz. 2

data: 10-08-2008
W ostatnim odcinku „Bez soku” przedstawiłem czytelnikom moje „Dziesięć przykazań naturalnej kulturystyki” i omówiłem konieczność BYCIA KONSEKWENTNYM.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages