UWAGA!!!

 

Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym.

 

Facebook

Subskrybuj RSS

Doping

drukuj Polec Znajomemu

Trening dużych partii mięśniowych poprzedzający trening mniejszych partii, zwiększa odpowiedź anaboliczną - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Osoby, które nie startują w zawodach, mogą skorzystać z treningu wstępnego, powodującego znaczne przyrosty zarówno siły przy jednym powtórzeniu z ciężarem maksymalnym (1PM), jak i przekroju poprzecznego mięśni.

Chemik od "czystej" - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Chciałbym omówić dość nowy artykuł, na który niedawno się natknąłem. Jego tematem jest połączone oddziaływanie pomiędzy tym, co ludzie nazywają „hormonem miłości” a sterydami anabolicznymi.

Wprost i Bez Cenzury - Doktor Anabolik - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Czemu mężczyźni żyją/umierają?

Czym, do licha, jest SHBG? - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
SHBG jest akronimem (skrótowcem, jak FBI, CSI czy CBA) utworzonym od nazwy białka, które krąży we krwi. Nazwa SHBG oznacza białko wiążące hormony płciowe (z ang. sex hormone binding globulin). Tradycyjna rola przypisana SHBG jest raczej dość przyziemna.

Farmakologiczne wieści - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
W listopadzie zeszłego roku FDA zatwierdziła nowy lek dla nosicieli wirusa HIV – tesamorelinę. To związek syntetyczny, symulujący endogenny hormon człowieka (GHRH), który odpowiada za wydzielanie hormonu wzrostu.

Testosteron wczesnym rankiem - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Zastanawiasz się czasem, co jest dobrym wyznacznikiem ilości suchej masy mięśniowej w twoim ramieniu? Gdyby udało ci się zmierzyć poziom testosteronu tuż po obudzeniu, to byłby to dobry wskaźnik.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages