UWAGA!!!

 

Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym.

 

Facebook

Subskrybuj RSS

Doping

drukuj Polec Znajomemu

Pigułki z testosteronem bezpieczne i wygodne.Lipiec-sierpień 2012.

data: 25-06-2012
Pigułki z testosteronem bezpieczne i wygodne.Lipiec-sierpień 2012.

Farmakologiczne wieści.Maj-czerwiec 2012.

data: 03-05-2012
Farmakologiczne wieści.Maj-czerwiec 2012.

Doping i farmacja

data: 29-02-2012
Doping i farmacja - Steve Blechman i dr Thomas Fahey. Marzec/kwiecień 2012

Chemik od "czystej" - grudzień 2011

data: 25-11-2011
W tym miesiącu chciałbym wam przedstawić artykuł, który uważam za jeden z najbardziej ekscytujących tekstów poświęconych kulturystyce w ostatnich latach, jeśli nie w ogóle w całej jej historii.

Wprost i Bez Cenzury - Doktor Anabolik - grudzień 2011

data: 25-11-2011
Drodzy fani Anabolicznego Doktorka! Mam dla was coś dobrego! Ostatni miesiąc był ciężki. Jak większość z was wie, gdy jest się prawdziwym mięśniakiem i żyje się żelaznym marzeniem, to nie jest to życie usłane samymi dobrymi pompami.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages