UWAGA!!!

 

Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym.

 

Facebook

Subskrybuj RSS

Doping

drukuj Polec Znajomemu

Wprost i Bez Cenzury - Doktor Anabolik - październik 2011

data: 21-09-2011
Fani Doktora Anabolika, zaczynamy! Weźcie głęboki oddech i zasiądźcie na krańcu fotela – niebawem miną dwa lata od kiedy powstała ta rubryka! Obecnie zajmuję się zdrowiem ponad 300 pacjentów/ciężarowców.

Farmakologiczne wieści - październik 2011

data: 21-09-2011
Wielu naukowców śledzi najnowsze doniesienia na temat substancji takich jak SARMs (selektywne modulatory receptorów androgenowych). Leki te naśladują anaboliczne działanie sterydów poprzez stymulowanie tych samych receptorów androgenowych w mięśniach.

Siła niacyny - październik 2011

data: 21-09-2011
Monitorowanie negatywnych efektów ubocznych stosowania i nadużywania sterydów anaboliczno-androgennych (SAA) jest – delikatnie mówiąc – prowadzone dość niedbale.

Chemik od "czystej" - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Kulturyści stosujący wysokie dawki sterydów anabolicznych, jako jeden z efektów ubocznych wymieniają apatię. Senność, podrażnienie i zamglona głowa to dolegliwości często zgłaszane przez osoby stosujące znaczne dawki niektórych mocniejszych sterydów.

Wprost i Bez Cenzury - Doktor Anabolik - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Jedziemy… I znów się to stało, któregoś dnia stałem sobie w windzie, w stanie „po szalonym treningu klatki”… Anaboliczne Objawienie... jak wielki stalowy but przedzierający się przez moje zęby…

Farmakologiczne wieści - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Oficjele z agencji antydopingowych z całego świata wykazują wielkie zainteresowanie potencjalnym, niewłaściwym wykorzystaniem nowych leków poprawiających wydolność.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages