UWAGA!!!

 

Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym.

 

Facebook

Subskrybuj RSS

Doping

drukuj Polec Znajomemu

Farmakologiczne wieści - grudzień 2011

data: 25-11-2011
Wspominaliśmy już przelotnie o 7-alfa-metylo-19-nortestosteronie. Jest to pochodna nandrolonu, mająca dodatkową grupę metylową przy siódmym atomie węgla.

Chemik od "czystej" - listopad 2011

data: 19-10-2011
Co się stanie, gdy zablokujesz miostatynę i weźmiesz clenbuterol?

Wprost i Bez Cenzury - Doktor Anabolik - listopad 2011

data: 19-10-2011
Pamiętacie, jak kilka miesięcy temu Toney Freeman został zatrzymany w Szwecji, ponieważ był „za duży”? Kiedy o tym usłyszałem, pomyślałem,że skoro Szwecja to socjalny raj i „gra na lewym skrzydle”, to można to olać – coś takiego nigdy się nie stanie w USA

Farmakologiczne wieści - listopad 2011

data: 19-10-2011
W ostatnim czasie dużo się działo w środowisku zajmującym się hormonalną terapią zastępczą. Agenci federalni z DEA we współpracy z władzami Florydy zorganizowały nalot na Treasure Coast Pharmacy z Jensen Beach w stanie Floryda.

Najlepsze naturalne boostery testosteronu - listopad 2011

data: 19-10-2011
Świętym Graalem suplementów dla mężczyzn jest skuteczny booster testosteronu, mający w „naturalny” sposób pomóc osiągnąć korzyści, jakimi się cieszą koledzy na środkach dopingujących.

Chemik od "czystej" - październik 2011

data: 21-09-2011
Patrick, co sądzisz o suplementach opartych na wzmacniaczach insuliny/środkach poprawiających rozmieszczenie glukozy? Czy warto je kupować i czy naprawdę przyspieszają tempo nabierania masy mięśniowej i spalania tłuszczu?
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages