UWAGA!!!

 

Opinie wyrażone w tym dziale, niekoniecznie odzwierciedlają poglądy redakcji Muscular Development (MD). MD nie popiera żadnych form nielegalnego dopingu, wykorzystywanego w sporcie, ani do innych, indywidualnych celów. MD nie popiera także stosowania legalnych rodków w radykalnie zawyżonych dawkach. Zamieszczone artykuły, mają jedynie charakter informacyjny i nie można ich traktować, jako porady o charakterze medycznym, i tym samym wykorzystywać do jakiejkolwiek terapii. Czytelnicy muszą zdawać sobie sprawę iż posiadanie niektórych wymienionych substancji może być zabronione. Jeśli pewne kwestie poszczególnego artykułu pozostały niezrozumiałe Czytelnicy powinni skonsultować wszystkie uzyskane informacje z wykwalifikowanym personelem medycznym. Redakcja nie odpowiada za szkody, jakie mógł wyrządzić sobie Czytelnik po zastosowaniu informacji zamieszczonych w tym dziale, jak i całym magazynie MD. Wszystkie artykuły stanowią jedynie pogląd ich autorów przez co nie mogą być w żaden sposób rozumiane, jako źródła wiedzy pewnej, o charakterze medycznym.

 

Facebook

Subskrybuj RSS

Doping

drukuj Polec Znajomemu

Chemik od "czystej" - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Czy plastry z DHT szkodzą na prostatę?

Wprost i Bez Cenzury - Doktor Anabolik - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Siedzę za biurkiem i czuję, że jestem po jednej z najbardziej zajebistych podróży mojego życia. Właśnie wróciłem z Arnold Classic 2011 i nie mogę powiedzieć nic więcej prócz – jasna cholera!

Skutki niedoboru boru. Czy bor jest dobrym boosterem testosteronu? - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Wielu trzydziestolatków w Stanach prawdopodobnie pamięta jeden z pierwszych suplementów, reklamowany jako booster testosteronu – minerał bor.

Farmakologiczne wieści - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
W tym miesiącu wybierzemy się na wycieczkę do Meksyku. W przeszłości południowy sąsiad USA w pełni zasłużył na miano raju dla turystów farmakologicznych.

Debata sterydowa trwa - maj 2011

data: 20-04-2011
W tzw. „erze sterydów” rekordy w sporcie padają szybciej niż muchy. To co kiedyś było niezwykłe, teraz jest zwyczajne i powszechne. Nie ma wątpliwości, że sterydy czynią sportowców większymi i silniejszymi.

Chemik od "czystej" - maj 2011

data: 20-04-2011
Kilka tygodni temu otrzymałem bardzo interesującą paczkę. Zawierała ona fiolkę z przejrzystym, nieco lepkim płynem. Nie, nie był to steryd ani też, jeśli już przy tym jesteśmy, żadna substancja, której obrót kontrolują władze federalne.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages