Facebook

Subskrybuj RSS

Spalanie tłuszczu

drukuj Polec Znajomemu

Najlepsze białko na utratę tłuszczu: kazeina, soja, serwatka i żelatyna - grudzień 2010

data: 23-11-2010
Wystarczy wspomnieć o białku i utracie wagi, a natychmiast wybuchają kłótnie na temat proporcji makroskładników w diecie – np. porównanie diety ketogenicznej i niskotłuszczowej.

Research: Spalanie tłuszczu - grudzień 2010

data: 23-11-2010
Większość ludzi, włącznie z naukowcami, próbuje znaleźć najlepszą dietę odchudzającą, biorącą pod uwagę zdrowie metaboliczne. Niektóre badania wykazały, że warunek ten spełniają diety wysokowęglowodanowe, niskotłuszczowe.

Tłuszcz jako paliwo: słów kilka o spalaniu tłuszczu w trakcie ćwiczeń - listopad 2010

data: 21-10-2010
Nawet największy kulturysta, zakładając kolejne 20 kg na i tak już mocno wygięty gryf olimpijski, stara się wykorzystać spalanie tłuszczu wywołane treningiem.

Research: Spalanie tłuszczu - listopad 2010

data: 21-10-2010
Niskowęglowodanowe diety bogate w tłuszcze zwiększają stężenie cholesterolu LDL we krwi. Wysoki poziom LDL jest jednym z czynników ryzyka wystąpienia chorób, takich jak miażdżyca (twardnienie naczyń krwionośnych), zawał serca czy udar mózgu.

Mało węgli + mało kalorii = mało testosteronu - październik 2010

data: 28-09-2010
Wokół utraty tłuszczu panuje ogromne zamieszanie – ludzie są zwyczajnie zbyt różni, by jeden program dietetyczny pasował do wszystkich wymogów i celów.

Research: Spalanie tłuszczu - październik 2010

data: 28-09-2010
Większość najnowszych badań wykazała, że niskowęglowodanowe diety bogate w białko najlepiej obniżają wagę w trakcie pierwszych sześciu miesięcy ich stosowania.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages