Facebook

Subskrybuj RSS

Spalanie tłuszczu

drukuj Polec Znajomemu

Ochłodź ciało, żeby schudnąć - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Większość ludzi nie wiąże relaksu z chudnięciem. W rzeczywistości, często uważa się dokładnie odwrotnie – tracenie tłuszczu jest związane ze wszystkim poza relaksem.

Research: Spalanie tłuszczu - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Naukowcy z Medical School z University of North Carolina w Chapel Hill odkryli, że u ludzi spożywających najwięcej aminokwasów rozgałęzionych rzadziej występowała otyłość i nadwaga, niż u osób, które spożywały ich mniej.

Tesamorelina: nowa broń w walce z tłuszczem - maj 2011

data: 20-04-2011
Wizerunki męskiego zdrowia i witalności powstawały od dawien dawna, najbardziej znane są arcydzieła sztuki starożytnej Grecji. Archetypem męskiego bohatera jest postać silna i posiadająca wzniosłe ideały.

Research: Spalanie tłuszczu - maj 2011

data: 20-04-2011
Zgodnie z wynikami badań naukowców z Laval University w Kanadzie, brunatna tkanka tłuszczowa jest tkanką wysoce energetyczną, konwertującą bezpośrednio w ciepło energię pochodzącą z pokarmów. Tkanka biała odpowiada za magazynowanie energii.

Justyna Szpak: droga do rozmiaru M - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Justynę Szpak mieliśmy okazję poznać po pierwszej edycji konkursu Fit For Life. Sympatyczna mieszkanka Oławy zajęła 2. miejsce, w ciągu 4 miesięcy zrzucając 13 kg. To był niezły wynik, choć na żywo nie robił aż takiego wrażenia.

Czy suplementy białkowe sabotują dietę ketogeniczną? - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Filozof, a zarazem bohater komiksów, Homer Simpson zadał kiedyś słynne pytanie, które dobrze charakteryzuje Amerykanów: „Czy praca ma być wykonana dobrze, czy szybko?” Jego żona, Marge Simpson, odpowiedziała: „Jak w przypadku każdego Amerykanina – szybko”
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages