Facebook

Subskrybuj RSS

Spalanie tłuszczu

drukuj Polec Znajomemu

Olej rybi a chuda masa mięśniowa - marzec 2011

data: 22-02-2011
Odniesienie sukcesu w kulturystyce czy w odchudzaniu rządzi się podobnymi prawami co gromadzenie bogactwa. Wszystkie te przypadki wymagają poświęcenia, oddania i stałego baczenia na szczegóły.

Research: Spalanie tłuszczu - marzec 2011

data: 22-02-2011
Rak prostaty jest drugą (po raku płuc) najczęstszą przyczyną zgonów mężczyzn chorujących na nowotwory. Dotyka on 1 na 6 mężczyzn. Agresywne postaci raka prostaty mogą prowadzić do przedwczesnych zgonów.

Ile posiłków dziennie najlepiej służy utracie tłuszczu? - luty 2011

data: 19-01-2011
Popularne powiedzenie Benjamina Franklina głosi: „Ci, którzy poświęcają swoją wolność w imię bezpieczeństwa nie zasługują ani na jedno, ani na drugie”. Mimo wszystko, metabolizm człowieka jednak preferuje porządek.

Research: Spalanie tłuszczu - luty 2011

data: 19-01-2011
Z obszernego badania populacji, jakie przeprowadzono w ramach Epidemiology Research Program, prowadzonego przez dra Erica Jacobsa w American Cancer Society w Atlancie wynika, że każdego roku, wraz ze zwiększeniem obwodu talii rośnie ryzyko zgonu.

Krótko- i długotrwały wpływ hormonu wzrostu na utratę tłuszczu i budowę mięśni - styczeń 2011

data: 22-12-2010
Niedawno doniesiono o postępach w technice podawania hormonu wzrostu (GH). Dla osób walczących z procesami starzenia, sportowców i entuzjastów fitnessu stało się to impulsem do wypróbowania nowych korzyści i możliwości płynących z jego stosowania.

Research: Spalanie tłuszczu - styczeń 2011

data: 22-12-2010
Ludzki organizm zawiera niewielkie ilości brunatnej tkanki tłuszczowej, której rolą jest spalanie kalorii i przemiana energii pochodzącej z pokarmów na ciepło. Biała tkanka tłuszczowa działa dokładnie na odwrót, magazynuje energię pod postacią tłuszczu.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages