Facebook

Subskrybuj RSS

Spalanie tłuszczu

drukuj Polec Znajomemu

Intensywność treningu a utrata tłuszczu - listopad 2011

data: 19-10-2011
Kulturyści odkryli, że jeśli chodzi o spalanie tłuszczu absolutną koniecznością jest trening mądrzejszy, a nie cięższy. Choć budowanie mięśni jest prostsze niż redukcja, to w żadnym razie nie jest łatwe.

Dieta hCG: fakt czy fikcja? - październik 2011

data: 21-09-2011
Kontrowersyjna dieta zwana „dietą hCG” jest oparta na krótkotrwałym, codziennym podawaniu gonadotropiny kosmówkowej. W sieci można znaleźć liczne strony z historiami opisującymi sukcesy diety hCG w walce z nadwagą...

Carb-cycling na lepsze wyniki i spalanie tłuszczu - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Podobnie jak w grze „Ryzyko”, w wojnie z otyłością utworzyły się obozy. Niestety, zamiast ze sobą współpracować, często są do siebie wrogo nastawione. Doskonałym przykładem będą argumenty diety optymalnej.

Oleje z ryb i krótkie treningi aerobowe sprzyjają spalaniu tłuszczu - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Rozmawiałem ostatnio z Georgem Farahem na temat przygotowań Kaia Greene’a do New York Pro, gdzie, jak już wiemy, Predator zajął 1. miejsce. George powiedział mi, że niegdyś Kai robił dwugodzinne sesje aerobowe w czasie szykowania się do zawodów.

Sen jako sposób na kontrolę wagi - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Niegdyś, gdy wydawało się, że problem jest nierozwiązywalny i frustracja stawała się nie do zniesienia, mówiono „prześpij się z tym”. To nie zawsze działa, ale wiele razy następnego ranka rozwiązanie samo przychodziło do głowy.

Research: Spalanie tłuszczu - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Wycięcie migdałków jest jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów u dzieci. Naukowcy z St. Louis University wykazali, że wśród dzieci, które przeszły zabieg, 50 do 75% zyskało na wadze w ciągu roku po usunięciu migdałków.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages