Facebook

Subskrybuj RSS

Zdrowie

drukuj Polec Znajomemu

Research: Zdrowie - listopad 2011

data: 19-10-2011
Niski poziom witaminy D jest powiązany ze spadkiem testosteronu. Wiele badań dowodzi, że niedobory witaminy D są niezwykle częste wśród sportowców.

Research: Zdrowie - październik 2011

data: 21-09-2011
Poziom testosteronu często ulega obniżeniu wraz z wiekiem, co powoduje zwiększenie ryzyka rozwoju chorób serca, utratę masy kostnej i mięśniowej, depresję i obniżenie kondycji seksualnej.

Research: Zdrowie - wrzesień 2011

data: 22-08-2011
Badania przeprowadzone na Harvard University School of Public Health wykazały, że mężczyźni regularnie pijący kawę (zwykłą lub bezkofeinową) o 20% rzadziej zapadają na złośliwe formy nowotworów prostaty.

Research: Zdrowie - lipiec-sierpień 2011

data: 21-06-2011
Większość ludzi nie potrafi się należycie wyspać, a przyczyną tego problemu może być nowoczesna technologia. Telefony komórkowe, laptopy, telewizory i odtwarzacze MP3 mogą stymulować nadmierną aktywność mózgu, która negatywnie wpływa na dobry sen.

Research: Zdrowie - czerwiec 2011

data: 20-05-2011
Chrapanie to często występująca przypadłość. Nie powinno się jej ignorować, bo może przysporzyć wiele problemów nie tylko w związku partnerskim, ale przede wszystkim może być niebezpieczna dla zdrowia.

Research: Zdrowie - maj 2011

data: 20-04-2011
Chrapanie wydaje się być sprawą trywialną i naturalną częścią snu. Niestety, jest to objaw zaburzenia procesu snu i może powodować chroniczne zmęczenie, a nawet doprowadzić do przedwczesnej śmierci.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages