Facebook

Subskrybuj RSS

Zdrowie

drukuj Polec Znajomemu

Research: Zdrowie - listopad 2010

data: 21-10-2010
W badaniu przeprowadzonym w Center for Injury Research w Nationwide Children’s Hospital w Columbus naukowcy wykazali, że 65% kontuzji jest spowodowanych spadającymi ciężarami.

Research: Zdrowie - październik 2010

data: 28-09-2010
Francuzi są narodowością najmniej narażoną na choroby serca na świecie, choć jedzą bardzo dużo produktów bogatych w tłuszcze nasycone.

Research: Zdrowie - wrzesień 2010

data: 24-08-2010
Elitarni sportowcy (na przykład Tiger Woods), aby przyspieszyć rehabilitację po kontuzjach mięśni i stawów, ustawiają się w kolejkach do specjalistów medycyny sportowej po zastrzyki z osocza, bogatego w płytki krwi.

Research: Zdrowie - lipiec-sierpień 2010

data: 28-06-2010
Sportowcy częściej chorują na przeziębienia i grypę po intensywnych zawodach i w okresie wzmożonych treningów. Częściowo wynika to ze stresu psychologicznego i niewystarczającej dawki snu, co zwiększa ryzyko chorób górnych dróg oddechowych.

Research: Zdrowie - czerwiec 2010

data: 19-05-2010
Naciągnięcie jednego z tylnych mięśni uda to jedna z najbardziej dewastujących kontuzji w sporcie. Niektóre osoby wracają do zdrowia w przeciągu kilku tygodni, natomiast inne nigdy nie osiągają pełnej sprawności.

Research: Zdrowie - maj 2010

data: 04-05-2010
Makrofagi należą do białych ciałek krwi. Ich zadaniem jest pochłanianie zniszczonych tkanek i stymulacja ich naprawy. Włoscy naukowcy wykazali, że makrofagi są bardzo istotnym czynnikiem biorącym udział w naprawie komórek mięśniowych...
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages