Facebook

Subskrybuj RSS

Zdrowie

drukuj Polec Znajomemu

Research: Zdrowie - kwiecień 2011

data: 22-03-2011
Przeszczepianie komórek macierzystych może się wkrótce okazać metodą na zwiększanie masy mięśniowej i siły kulturystów.

Czy mając skoliozę można ćwiczyć siłowo? - marzec 2011

data: 22-02-2011
Postanowiłem poruszyć bardzo trudny i pomijany w świecie kulturystyki temat. Główne pytania brzmi: „Czy mając skoliozę można ćwiczyć na siłowni? Zajmować się kulturystyką, trójbojem siłowym?”.

Research: Zdrowie - marzec 2011

data: 22-02-2011
Kulturyści trenują, wykorzystując kombinację ćwiczeń o wysokiej objętości, aby stymulować wzrost mięśni, oraz wysoce intensywnego treningu o niskiej objętości, aby rozbudowywać siłę.

Research: Zdrowie - luty 2011

data: 19-01-2011
Każdy Irlandczyk, i nie tylko on, powie, że nawet najmniejsza kropla Guinnessa to życiodajny eliksir o potwierdzonej skuteczności dla zdrowia. Badanie z University of Wisconsin w USA potwierdza to przekonanie.

Research: Zdrowie - styczeń 2011

data: 22-12-2010
Ludzie spożywający umiarkowane ilości alkoholu żyją dłużej, rzadziej doświadczają zawałów serca i udarów mózgu, a ryzyko wystąpienia u nich choroby Alzheimera czy reumatoidalnego zapalenia stawów jest mniejsze.

Research: Zdrowie - grudzień 2010

data: 23-11-2010
Mała gęstość kości to problem zdrowotny głównie kobiet, ale mężczyźni z wiekiem również tracą masę kostną. Trening siłowy i odpowiednie spożycie wapnia, witaminy D i białka przyczyniają się do poprawy kondycji kości.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages