Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Debiuty PZKFiTS 2011 – Ostrów Mazowiecka

data: 20-04-2011
26 marca w Ostrowi Mazowieckiej rozegrano Debiuty PZKFiTS. W zawodach, które dla wielu są początkiem kariery kulturystycznej i fitness wzięło udział prawie 90 zawodników i zawodniczek, czyli nieco mniej niż w ubiegłym roku.

II Otwarte Mistrzostwa Pomorza w Kulturystyce i Fitness – Bytów 2011

data: 20-04-2011
Zawody w Bytowie mają już swoją wieloletnią tradycję. W tym roku była to już 29. edycja, ale w poprzednich latach odbywały się one pod inną nazwa, m.in. jako Wojewódzkie Zawody Kulturystyczne czy Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Kulturystyce.

VII Puchar Ziemi Puckiej w Kulturystyce – Żelistrzewo 2011

data: 20-04-2011
Tegoroczny Puchar Ziemi Puckiej jak co roku rozegrany został w gościnnym Żelistrzewie nad Zatoką Pucką, ale w odróżnieniu od ubiegłych lat nie rozpoczynał sezonu wiosennego w polskiej kulturystyce, ponieważ odbył się tydzień po Debiutach.

II Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness – Kłodzko 2011

data: 20-04-2011
2 kwietnia w hali sportowej Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości odbyły się II Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness.

Arnold Classic 2011

data: 22-03-2011
Tegoroczne zawody Arnold Classic od tygodni wzbudzały wiele emocji. Ubiegłoroczny zwycięzca i dwukrotny mistrz tych zawodów Kai Greene zdecydował, że w tym roku nie będzie bronił tytułu.

Zwycięzcy Fit For Life za oceanem

data: 22-03-2011
W marcu zwycięzcy drugiej edycji Fit For Life: Anna Dobrosz i Przemysław Marciniak, odebrali swoją główną nagrodę – wyjazd do Columbus, Ohio, w Stanach Zjednoczonych na Arnold Sports Festival.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages