Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

II Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness – Kłodzko 2011

data: 20.04.2011

2 kwietnia w hali sportowej Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości odbyły się II Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness. Organizatorem zawodów byli Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy MANIAC Kłodzko mający swą siedzibę w Kłodzkiej Szkole Przedsiębiorczości oraz burmistrz Kłodzka Bogusław Szpytma. Partnerem imprezy było Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji z dyrektorem Andrzejem Dąbrowskim na czele.

Do zawodów zgłoszonych zostało 19 zawodników, lecz na starcie pojawiło się ich 17. W tym roku niestety nie przyjechała do nas żadna pani w kategorii fitness sylwetkowego kobiet. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: juniorzy do 18 lat, juniorzy do 21 lat oraz seniorzy do 24 lat. Zawodnicy przyjechali m.in. z Kędzierzyna-Koźla, Krakowa, Łodzi, Białegostoku, Lublina, Pruszkowa i Opola.

W najmłodszej kategorii zwyciężył Patryk Duraj. Za nim na podium stanęli Kamil Tanwic i Ireneusz Pochwała. Kulturystyka juniorów do 21 lat to tryumf Kamila Kluszczyńskiego, 2. miejsce dla Mateusza Zakrzewskiego, a 3. dla Pawła Ćwirko-Godyckiego. W kulturystyce seniorów do 24 lat wygrał, podobnie jak w ubiegłym roku, Rajmund Flejmer. Na kolejnych miejscach uplasowali się Piotr Wojciukiewicz i Krzysztof Olejnik. Na zakończenie zawodów rozegrano kategorię open, gdzie absolutnym zwycięzcą okazał się Rajmund Flejmer ze Stowarzyszenia Fat Killers Lublin.

Dodajmy, że impreza nie mogłaby się odbyć gdyby nie sponsorzy, wśród których znaleźli się: Drukarnia Perfekta, 3 x NAJ, Mariusz Wojtowicz firma „Trec”, Hotel Polanica, Urząd Miasta Kłodzka, Starostwo Powiatowe w Kłodzku, Kłodzkie Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Rol-Mar, Paleta-Trans, „Muscular Development”, Fitness Authority, Andrzej Dąbrowski − Przewodniczący Zarządu Powiatu Kłodzkiego Prawo i Sprawiedliwość, Dariusz Kaczor, Piasmar – Kopalnia Piaskowca Długopole, Galeria Twierdza, Mediaform, Orkan oraz Zespół Uzdrowisk Kłodzkich z Polanicy Zdrój. Organizatorzy gorąco dziękują wszystkim sponsorom.

Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages