Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Arnold Classic Europe 2011

data: 19-10-2011
Za nami prawdziwe kulturystyczne święto w Madrycie! Po raz pierwszy na Starym Kontynencie rozegrano zawody Arnold Classic Europe oraz Arnold Amatorów.

FA Xtreme Team - Wizyta w siłowni Futurebody we Wrocławiu

data: 19-10-2011
Ekipa FA Xtreme Team ruszyła w trasę! Pierwszym przystankiem naszej drużyny olbrzymów z kamerą MD była wrocławska siłownia Futurebody.

Mr. Olympia 2011

data: 21-09-2011
W przedostatni weekend września na najbardziej prestiżowych zawodach kulturystycznych świata – Mr. Olympia – ukoronowano nowego władcę kulturystycznego świata!

Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness – Alcala de Henares, Hiszpania 2011

data: 22-08-2011
Mistrzostwa Europy Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness rozegrane w hiszpańskiej miejscowości Alcala de Henares okazały się wyjątkowo szczęśliwe dla polskich zawodników.

IV Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym – Sopot 2011

data: 22-08-2011
16 lipca na sopockim molo odbyły się IV Zawody w Kulturystyce i Fitness Sylwetkowym.

Gorący weekend w Powerpit Gym

data: 22-08-2011
W ostatni piątek i sobotę lipca w klubie Powerpit Gym w Gdańsku temperatura skoczyła w górę o kilkanaście stopni! Wszystko za sprawą Gorącego Weekendu z udziałem trzech doświadczonych i utytułowanych polskich kulturystów.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages