Facebook

Subskrybuj RSS

Relacje

drukuj Polec Znajomemu

Fit For Life II

data: 22-02-2011
13 lutego w Hotelu Nadmorskim w Gdyni odbyła się gala wieńcząca drugą edycję konkursu Fir For Life. Po raz kolejny większość uczestników i uczestniczek zaprezentowała ładne, odmienione sylwetki.

Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej – Budapeszt 2010

data: 22-12-2010
Mistrzostwa Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej rozegrane w stolicy Węgier zdominowali zawodnicy z Rosji. W czterech z pięciu kategorii to im właśnie przypadły złote medale. Niestety kosztem Polaków.

Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness – Antalya, Turcja 2010

data: 22-12-2010
Ponad 200 zawodników przyjechało do tureckiej Antalyi na Mistrzostwa Świata Juniorów i Weteranów w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej i Fitness. Zdaniem obserwatorów, podobnie jak podczas mistrzostw w Baku, zawody stały na bardzo wysokim poziomie.

Powerpit Gym otwarty!

data: 22-12-2010
Ruszyła siłownia z prawdziwego zdarzenia! 26 listopada uroczyście otwarto kompleks sportowy Fitness Authority „Fitness & Squash” w Gdańsku. Do dyspozycji ćwiczących oddano dwie nowoczesne i bogato wyposażone sale treningowe − Impuls Fitness i Powerpit Gym

Fitness Authority Grand Prix – Tarnobrzeg 2010

data: 23-11-2010
Tegoroczne zawody z cyklu Fitness Authority Grand Prix, podobnie jak w zeszłym roku, odbyły się w Tarnobrzegu.

Fitness Model Poland - Tarnobrzeg 2010

data: 23-11-2010
Do podkarpackiego Tarnobrzega zjechało 24 pań z całej Polski oraz jedna uczestniczka ze Szwecji i jedna z Mongolii.
Realizacja: Ideo CMS Edito Powered by:
Copywrite © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone
Wydawcą portalu internetowego musculardevelopment.pl jest Fitness Authority® Sp. z o.o. (Wydawca) z siedzibą w Otominie, ul. Konna 40. Wszelkie prawa do treści, elementów tekstowych, graficznych, zdjęć, aplikacji i baz danych są zastrzeżone na rzecz Wydawcy lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały - na podstawie współpracy z Wydawcą – są udostępniane w portalu musculardevelopment.pl

counter_pages